Weź życie w swoje ręce i bądź szczęśliwy

Każdy z nas ma czas na wybór, czas na działanie, zmianę, na kolejną szansę by osiągnąć sukces.

 Każdy z nas musi codzienne dokonać nowego wyboru. Korzystamy  z nowej szansy. Jeśli chcesz coś zmienić posłuchaj swego wewnętrznego głosu, zanim cokolwiek zrobisz zatrzymaj się, przemyśl, wybacz, pomyśl, spróbuj, działaj – odwagi nie poddawaj się. Nie odkładaj ważnych decyzji na później. Powiedz sobie potrafię, wierz w siebie wiara czyni cuda. wielu się nie udało ale Tobie się uda, jak uwierzysz w siebie.nie rezygnuj z tego co dla ciebie ważne uwierz że masz moc w sobie Wielu zwątpiło. Wygrają Ci co zaufali i walczą.

Weź życie w swoje ręce i bądź szczęśliwy

Często zmiany odsuwamy na później, nie mamy czasu uskarżamy się stale narzekając, czasem dołujemy się sami powtarzając, rezygnuje, zbyt trudne dla mnie, nie lubię zmian, nie dam rady/ sami nie wiemy dlaczego zbyt szybko rezygnujemy albo jesteśmy stale zajęci spieszymy się, czas i chwile odchodzą szybko nigdy nie wrócą, po przejściach zabrakło nam wiary w siebie. Pamiętaj że wszystko można zacząć od nowa jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. Nigdy nie obiecuję nikomu, że jest łatwo, ale powiem jedno warto. Weź życie w swoje ręce pozwól nowemu dniowi, nowej godzinie, nowej chwili stać się nowym początkiem… Warto zawalczyć by twoje życie było zgodne z Twoimi oczekiwaniami nie poddawaj się nie trać nadziei weź się w garść tylko Ty jesteś odpowiedzialny za siebie.

Weź życie w swoje ręce i bądź szczęśliwy

Uwierz w siebie… bądź w zgodzie z samym sobą …Uwierz.w Boga który jest… ,,Pokładaj zawsze nadzieję w Bogu, który chce ci pomóc – bo jest dobry, i umie bo jest mądry, i może bo jest wszechmocny”

Scroll to Top