We wnętrzu pozostań dzieckiem

Każdy z nas chce być kimś? Ludzie odnoszący sukcesy urzeczywistniają swoje zamiary, mają swoje cele by nie tracić cennego czasu na czcze marzenia. Twój cel to budowanie siebie samego, swojego wizerunku to odnalezienie wartości i urzeczywistnianie swoich zamiarów w  codziennym życiu.

Każdy z nas miał swe 18 urodziny  jestem dorosły pełnoletni odpowiedzialny.  Dziś mój syn ma to wezwanie by wkroczyć w dorosłe życie.  Życzę Tobie synu  byś we wnętrzu pozostał dzieckiem bo świat dziecka jest prosty ono nigdy nie kombinuje i nie wymyślą tylko żyje radośnie dostrzega piękno które cie otacza.

pamiętaj

Każda minuta w życiu  jest ważna i Twoja intencja by przeżyć ja najlepiej. Zaakceptuj siebie w rzeczywistości, każdy z nas swoimi myślami i czynami  tworzy swą warstwę świata i w niej żyje. Osiągnij cele w tych trudnych czasach gdy wszyscy dokoła mają wywalone na wszystko.

Jeśli chcesz budować samodyscyplinę to wypełni uciążliwą pustkę w sobie, pozbądź się strachu, pozbądź  się rzeczy, nagromadzonych rupieci od razu poczujesz przepływ energii i radości życia tak samo odrzuć negatywne myśli aby nie psuły twojego świata  odrzuć strach lek i niepokój wątpliwości najgorsze obawy, niezadowolenie, nie chęć smutek, depresje poczucie winy wyrwij jak chwasty wypiel to co zagłusza twoja wrażliwość, miej cel odnalezienia wartości w tym co robisz by zakwitło w twym ogrodzie kwiaty Twoich celów , zamiarów, wartości, samodyscypliny, decyzji działań, słów emocji, odwagi , wiary w siebie miłości i  nadziei.  Twoja siła wyboru jest w Tobie. By zmienić na nowo swoja przyszłość by zakwitł Twój ogród Twej przestrzeni, a Wtedy   Świat  zatroszczy  się o Ciebie da Tobie moc Posprzątaj ogród swojego wnętrza  im miej zaprzątasz swa głowę negatywnością tym jesteś mocniejszy . I jesteś gotowy przyjąć to co świat wprowadza w  Twoje życie budzi Cię szelestem porannych gwiazd a nocą  otula szalem srebrzystych gwiazd na niebie Twój  świat ciebie mój synu. Twój Bóg troszczy się o  Ciebie

twoja mama.

Scroll to Top