wdzięczność jest najsilniejsza energia wszechświata…

Sekretem życia obfitości jest Wdzięczność. Przyjacielu, moja przyjaciółko naucz się być wdzięcznym za to, co masz tu i teraz, w tej chwili zanim otrzymasz więcej. Często koncentrujemy całą swoją uwagę na tym, czego nie mamy, nie dostrzegamy rzeczy, za które trzeba podziękować. Bądź wdzięczny za życie. że za oknem świeci słońce które oświeca nasze drogi , a księżyc za władaniem nocą bądź wdzięczny za szelest porannych gwiazd srebrzystej rosy , za śpiew ptaków, piękno kwiatów piękno ziemi która zmienia swe sukienki jak pory roku. Moi Przyjaciele

Wdzięczność – jest bardzo istotna w życiu, każdego z nas dążącego do sukcesu – tak naprawdę dla wszystkich, ale tylko ludzie świadomi potrafią docenić i zrozumieć jej potęgę.Wdzięczność, którą wyrażamy za to, co już mamy jest jednym z wielu czynników, które dają nam obfitość w życiu. Bądź za to, co już masz, za to, kim jesteś, za wydarzenia w życiu trwaj wdzięczności.

Nie musisz wymyślać jakiś zawiłych sformułowań – wystarczą słowa prostoty dziecka. dziękuję za to, że tyle dobrych rzeczy spotkało mnie w dniu dzisiejszym, dziękuję, że czuje się tak wspaniale. Sam/ma zauważysz, że jest wiele rzeczy, za które warto jest powiedzieć – DZIĘKUJĘ.

Pozwól sobie żyć wdzięczności
za małe rzeczy, doceniaj każdą najmniejszą rzecz w życiu, która sprawiła ci radość. wewnętrzną żyj radością, a kiedy zaczniesz dziękować chociażby za małą rzecz poczujesz się jeszcze bardziej szczęśliwszy pamiętaj;- DAWANE TO SZCZĘŚCIE KTÓRE WRACA Z WIELKĄ POZYTYWNĄ SIŁĄ DO NAS Z POWROTEM.

Pozwól sobie żyć w harmonii z Twórczą mocą wszechświata. Jest to prawo wdzięczności, a jeżeli nauczysz się go przestrzegać i stosować będziesz o kolejny krok dalej ku spełnieniu wszystkiego czego oczekujesz i pragniesz.

POPRZEZ TO PRZYCIĄGASZ WIĘCEJ TEGO DO SWOJEGO ŻYCIA.Chciałabym, abyś nauczył się nawet w najmniejszych rzeczach dostrzegać pozytywne strony, za które mógłbyś wyrazić wdzięczność. Kiedy wprowadzisz w swoje życie uczucie wdzięczności zobaczysz jak z dnia na dzień będziesz czuł się szczęśliwszy.

Wdzięczność to cieszenie się tym, co mamy. Wdzięczne serce to serce otwarte na wszelkie dobro wszechświata.

Scroll to Top