Wdzięczność

Podzielę się z wami czym, jest Praktykowanie Wdzięczności.
Jest moją codziennością od dziecka. Wdzięczność jest energią Wszechświata. Dzięki, tej praktyce łatwiej utrzymać dobre wibracje i przyciągnąć jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń do swojego życia. Pomaga zmienić perspektywę i pozwala zobaczyć wszystko, co jest dobre.
Praktyka wdzięczności czyni cuda i trzymaj się jej! – i zobacz, że wszystko może się zmienić na lepsze!…
Jak jesteś Wdzięczna_ny za to, co doświadczasz, dotykasz. Pomyśl, że wszystko jest Tobie potrzebne. Wiesz, że Twój świat wie co dla Ciebie najlepsze.
Każdy z nas dostał ten sam dar – życie.
One jest jak diament, czym więcej ma głębi, tym jest piękniejszy. Zależy tak naprawdę od nas. Wybrałam drogę wdzięczności, Ona uskrzydla mą duszę.
Gdyby Wdzięczność moja miała skrzydła, szybowałabym z orłami, z ptakami od rana śpiewam pieśń Wdzięczności, z wróżkami uplotłabym wieniec wdzięczność kwiatów ziemi mojej matki. Co dzień porusza mą duszę Magią delikatności, subtelności woni kwiatów dojrzewającej wiosny. Wiesz, gdybym mogła to, z wiatrem zaniosłabym Wdzięczności moc, uczuć emocji do nieba. Za dojrzewające piękno w mnie. Po prostu Wdzięczności, mam pełne serce, że jestem.
Wdzięczności jest potęgą. Praktykuje ją od siódmego roku życia… Już pół wieku. Za wszystko jestem wdzięczna

Pozdrawiam miłość i Wdzięczność w Tobie.
Cudownego dnia uśmiechnij się. Joana

Scroll to Top