Warto podjąć decyzje odwagi

Wszyscy popełniamy w życiu wiele błędów. ale po mimo wszystko marzymy o tym jak wspaniale by było odwrócić bieg zdarzeń i wszystko naprawić i w końcu podjąć decyzję…

Wielu z nas  jest nie zdecydowanych, wielu ma problem z podejmowaniem właściwej decyzji. Czyżby Rozmowa z lękiem? Lęk przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji?..Wkradają się różne uczucia gniewu, strach, leku przed opinią innych.

Czasem Poszukujemy aprobaty u innych ludzi.
Nie ma nic złego w szukaniu porady od innych osób, jeśli twoim celem jest dostrzeżenie martwego pola, które pominąłbyś w procesie podejmowania decyzji.

Szukanie aprobaty od innych jest to nie zdrowe, możesz podkopać prawdę, którą już dostrzegłeś.

Niedostrzeganie intuicji jest najbardziej kuszącym momentem na słuchanie innych. Kiedy znajdziesz się w opiniach wszystkich, poświęć trochę czasu i posłuchaj więcej o tym, co mówi ci intuicja.

W końcu to twoje życie. Ludzie mogą udzielać porad, ale nie będą tam cierpieć z powodu niepotrzebnych konsekwencji wynikających z niewłaściwych wyborów.

-Uczucie niezdecydowania oznacza, że ​​intuicja wysyła sygnały, że Twoje wybory mogą nie być najlepsze dla Ciebie. Gdy uspokoisz swój umysł, możesz wyraźnie usłyszeć, co mówi twoja intuicja.

Przed podjęciem ważnej decyzji mogą pojawić się pewne kwestie, które należy wziąć pod uwagę. Najlepiej poczekać dłużej i posłuchać więcej wskazówek od swojej wewnętrznej mądrości.

Daj czas sobie na medytację i przemyślenia aby osiągnąć jasność i pokój serca.  Zawsze pamiętaj, wybierz decyzję, z którą dobrze się czujesz, nie raniąc nikogo… idź wciąż na przód w przyszłość z czystym sumieniem i  sercem… odwagi

Zawsze wybieraj decyzję, która wydaje Ci się bardziej lekka i trafniejsza w twoim sercu

Scroll to Top