w drodze do siebie

 Miłość przychodzi w najmniej spodziewanym momencie, Może się zdarzyć jutro, za miesiąc za rok. Nie szukaj, ale bądź wyczulony/na znaki. Wszechświat wie co robi zaufaj. 

Do mnie miłość zapukała… i jestem 

Oto owych 8 kroków w poszukiwaniu drogi do siebie 

1– jeśli nie nakręcasz się na poszukiwanie miłości, znacznie łatwiej się nastroić na odpowiednią częstotliwość. W stanie poczucia braku Prawo Przyciągania również działa – daje ci po prostu więcej poczucia braku. Proste.   

2– nie przyciągamy konkretnej osoby. Przyciągamy konkretną relację. Nie mamy prawa wpływać na decyzje innych osób, a więc mamy obowiązek uszanować jej niezależność. Pozwolić sobie być sobą a innym być innym.   

3– pogódź się z przeszłością Ono po prostu jest, tak samo jak prawo grawitacji. Przyciągasz osoby, które są potrzebne Tobie na dany moment. które mają Cię czegoś nauczyć.  Zaakceptuj to, przyjmij do wiadomości i po prostu zadbaj o to, aby poukładać sobie w głowie w kwestii relacji międzyludzkich.   

4– musisz wiedzieć czego chcesz.   

Ciężko jest przyciągnąć coś, co nie wiemy, jak wygląda, jak pachnie, jak działa. Dlatego kiedy chcemy przyciągnąć partnera, musimy wiedzieć JAKI on ma być.  Nie przyciągamy konkretnej osoby – tworzymy w głowie listę cech i zachowań, które chcemy znaleźć w naszym partnerze.   

 Dla ułatwienia możemy wykonać ćwiczenie; – załóż cienki zeszyt spróbuj opisywać przez jakiś czas swego wymarzonego partnera czy partnerkę. Możesz zrobić tak samo jak mapę marzeń. Warto jednak dać sobie limit czasu – kilka dni – do tygodnia. Musisz być gotowa, gotowy na, podjęcie twardej, zdecydowanej męskiej decyzji co do tego, kogo chcemy w naszym życiu, jest to szalenie istotne. W kreowaniu, Intencja musi być dobrze określona, bez zawahań i znaków zapytania. Musisz być Pewna / pewny nie może być Inaczej, bo Wszechświat wariuje, nie wie, jak odpowiedzieć tobie bądź zdecydowany, bo zamówienie nie zostało złożone poprawnie.   

 5– pozwól sobie na miłość. Wbrew temu co się powszechnie uważa, podświadomość wcale nie potrzebuje przechodzić przez długi proces, aby coś zmienić. To kwestia decyzji, Otwarcie się na miłość to nie jest więc wiele tygodni medytacji, to po prostu podjęcie twardej, nieodwołalnej decyzji. JA….Otwieram się na miłość – tu i teraz, i już.  Bardzo możliwe, że zanim uda ci się z czystym sumieniem otworzyć się na miłość, będziesz musiał/a przepracować programy jakie są w twojej głowie: czym jest dla ciebie związek? Pamiętaj nie buduj swego świata na zależności, Ale na ważności. Jak wygląda w twoim świecie relacja z partnerem? Jaki związek tworzyli twoi rodzice? Wystarczy przyjrzeć się swoim odpowiedziom, żeby wiedzieć jak bardzo przeświadczenie podświadomości jest daleko od tego, czego chcesz teraz. I już twoja w tym głowa, żeby zlikwidować tą odległość. Otwórz się pozwól sobie na Miłość – otwórz się na najpiękniejsze uczucie świata!  

6- pozwól sobie dostroić się do swojego partnera. Może być takie uczucie, że osoba, której pragniesz nie pasuje na ten moment do twojego życia. I to zupełnie w porządku – musisz tylko wiedzieć, że czeka cię trochę pracy, aby stać się osobą, która będzie odpowiednim partnerem dla tego czy tej wymarzonej. Stwórz w sobie życie, pozwól sobie na zmiany, które będą harmonii z życiem osoby, której pragniesz. Którą pokochałeś. Zastanów się, co możesz zrobić? Spokojnie, jeśli nie masz pomysłu, to wiedz, że, Wszechświat sam poprowadzi cię w stronę zdarzeń, które sprawią, że dopasujesz się wibracyjnie do tego, czego pragniesz.  Nic nie oczekuj daj się poprowadzić intuicji. Twój świat troszczy się o ciecie i da to co najlepsze tylko zaufaj   

7-pokochaj siebie   

zamiast siedzieć, za założonymi rękami i wypatrywać i zagłębiać. Nie wydłużaj czasu pracy Wszechświata. Skup się na sobie. Nie stwarzaj nadmiernego potencjału. Wówczas Wszechświat poprowadzi cię tak krętą drogą, aż w końcu zbalansujesz swoje potrzeby. Pozwól sobie na miłość nie oczekując nic wszechświat wtedy cię zaskoczy.  Pokochaj siebie. Czy jesteś z siebie dumny? – Dzięki miłości własnej łatwiej będzie ci stworzyć zdrowy związek z drugą osobą. Nic nie oczekuj miłość jest bezinteresowna.  Nie szukaj plastra na swoje rany, albo wypełnienia braków, Zaufaj przecież jesteś wyjątkową osobą możesz prowadzić wspaniałe, spełnione i szczęśliwe życie u boku osoby, która również jest szczęśliwa i spełniona. Dojrzałość emocjonalna i poczucie własnej wartości, ważność osoby przy twym boku w misji w życiu, to coś, co pomaga stworzyć i wytrwać w szczęśliwej relacji z drugim człowiekiem.    

8– zaufaj życiu   

Musisz wierzyć miłości, że twoja intuicja podświadomość robi wszystko, żeby doprowadzić cię do celu. Przyjacielu wiedz, że Prawo przyciągania działa – otwórz się na to prawo to twój czas to twoje przebudzenie się na drodze życia to wszystko. Bez wątpliwości, bez wahań nastroju, bez stanów depresyjnych i bez poczucia braku, lęku, strachu. Jesteś w trakcie przyciągania swojej miłości, jesteś w trakcie tworzenia siebie i swojego życia, które będzie zgodne z życiem mężczyzny lub kobiety, której chcesz w swoim życiu. Rozwijaj się, skup się na sobie i po prostu… otwórz się Effata 

Scroll to Top