W cokolwiek możemy uwierzyć, możemy to osiągnąć.

Natura to nie tylko nauka, od której się  uczymy. To nie tylko roślinny, piękno przyrody, zwierzęta, zjawiska,cuda natury którymi się zachwycamy. Natura jest siłą wszechświata, która dostosowuje wszystko do miejsca na świecie. Natura to połączenie między nami, Stwórcą- a wszechświatem. Natura to potęga niezgłębionej ciszy, tajemnicy i piękna.

Czy Myśleliście kiedyś, jak świat przetrwa? Jak rosną rośliny? Skąd tyle rodzajów kwiatów, drzew, krzewów, zwierząt, ptaków? Jak wszystko na świecie ma swoje   miejsce nazwy. Jaka jest natura? Czy przypadkiem natura dostosowuje się do naszych myśli? Dostosowuje sie do warunków. Nasza świadomość. Dla człowieka jest jak zamówienie; -Twoje życzenie jest moim rozkazem. Czasem cieszysz się dziełem rąk swoich. Cieszysz się jesteś dumna /ny  z siebie. Dla ciebie to cząstka Ciebie to część nieba.  Siejesz, pielęgnujesz , dbasz, zasilasz, podlewasz i zachwycasz się pięknem.

W cokolwiek możemy uwierzyć, możemy to osiągnąć… Słyszymy dzień po dniu, ale tak naprawdę nigdy nie rozumiemy jego znaczenia. Najtrudniej przemóc siebie lub walczyć z sobą. To jedna z największych pomyłek ludzkości . Jak można i po co walczyć z tą cudowna istotą  zadziwiająca i przepiękna, która żyje w naszym wnętrzu.  Zło żyje zewnątrz nas wystarczy wyplewić ten mały ogródek, a okaże się,że piękno które mieszka wewnątrz ciebie okaże się że twą duszę  masz czystą. Pozwól sobie być sobą ,pozwól sobie na arcydzieło twego życia i zamiarów., pozwól sobie   żeby twoje świadome pozytywne myśli tworzyły twój  świat. Uwierz w to;- że ty sam tworzysz arcydzieło twej rzeczywistości -wszyscy stajemy się tym, co myślimy. Dlatego też przyszłość jest w naszych rękach … Cokolwiek stanie się z nami, może być wszechświatem dostosowującym się do naszych myśli. Mój świat troszczy się o mnie…

Scroll to Top