Uwierz w siebie i swoją siłę. Odwagi…świadomie realizuj swe zamiary

♦Zamiary trzeba  zasiewać pewną ręką. To nie może być tak, by znowu plon się nie udał, że zwątpiłeś  w swoje zamiary. wątpliwości, będą pojawiały się zawsze, ale nie wolno dopuszczać ich ostatecznie do głosu.

Twój nadmierny wysiłek  może zaprzepaścić wszystko. Przecież ogrodnik  zasiewa ziarno, daje mu spokojnie, swoim tempem wzrastać, pielęgnuje, podlewa… A my  Najczęściej  swoich celów  nie realizujemy… Czy to bunt? Lenistwo? Czy brak wiary w siebie? Zwątpienie.? Odkładanie na później? Czekamy na cud ale bez Ciebie cudu nie będzie.  Zniechęceni, że nam nic  nie wychodzi, zaczynamy forsować swój organizm nie jesteśmy asertywni nie mamy czasu dla siebie, odkładamy na później swój rozwój, brak asertywności, wytrwałości, świadomości. Rzucamy w kąt zajęcia, decyzje pragnienia, cele , nie zarządzamy swą rzeczywistością jakąś to będzie, zniechęcamy się , uskarżamy się na brak czasu. A jednak  na wszystko jest odpowiedni czas i potrzeba tylko Ciebie .Twego działania wytrwałości, systematyczności cierpliwości.

Myśl pozytywnie, konstruktywnie, planuj mądrze swoje przedsięwzięcia. realizując swoje zamiary . Weź teraz zeszyt  i napisz plan, Jakie są Twoje cele zamierzenia i przeczytaj każde zdanie na głos z miłością.  Bądź pewny swego, musisz wiedzieć, czego chcesz. Każdy problem da się rozwiązać. Uwierz w siebie i swoją siłę.

Odwagi…świadomie realizuj swe zamiary

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top