Ufaj uwierz w siebie w drogocenny skarb, swą unikalność.

Transerfing  rzeczywistości   to klucz do sukcesu…

Każdy z nas ma w sobie drogocenny skarb swą unikalność szukaj tego co zmieni  Twoje życie ,  znajdź swoje  dlaczego.

Pozwól sobie Wytrwale dążyć  do celu  nie rezygnuj zbyt szybko, kiedy przychodzą zniechęcenia , a jest ich wiele czego sama doświadczyłam i doświadczam , czasem wymaga od nas to poświeceń, wyrzeczeń. Pamiętaj ważna jest Twoja intencja i determinacja  nie ustawaj  kiedy jesteś zmęczony/na   tylko wtedy gdy zadanie zostanie wykonane. Nie poddawaj się . Osiągnij cel gdy wszyscy myślą że przegrałeś/łaś  mają na to wywalone lub zniechęcają Ciebie wystawiając Cie na próby.   Twoje działanie nie może stać w miejscu , nie pozwól sobie zaniedbać swych postanowień, wytrwale dąż do celu właśnie wtedy  gdy cię pozostawią samego, własnie wtedy dotykasz dna i się odbijasz by ujrzeć światło,   właśnie wtedy kiedy musisz dać z siebie wszystko. Pomimo zmagań , nie oskarżaj się że nie masz siły, właśnie wtedy spójrz jak wielu masz przyjaciół i na kogo możesz liczyć spójrz w gorę i zaufaj nie jesteś sam.
Pozwól sobie na czas dla siebie  na rozwój, czas na przemyślenia, czas na wnioski , czas na myśli o sobie. Tylko wytrwali osiągną sukces
Czas by cieszyć się życiem  łaski i światłości, czas bycia ze sobą i swoimi zamiarami. Pozwól sobie na samodyscyplinę na wdzięczność. żebyś mógł powiedzieć jestem szczęśliwy/wa i zadowolony/na jestem wdzięczny/na że urzeczywistniam  swoje zamiary.   Bóg potrzebuje wytrwałych  którzy osiągną wiele zwycięstw nad sobą.

 

Ufaj  uwierz w siebie, w drogocenny skarb swą unikalność.

 

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top