Twoja Intencja to początek realizacji twego zamiaru…

Warto podzielić się swoimi doświadczeniami. to sprawia, że jestem szczęśliwa. Wiele osób z różnych stron świata  czyta mojego bloga . Dziękuje wam za wasze wpisy, opinie.  Zachęca mnie do aktywnego pisania różnych doświadczeń z mojego życia.

Jak każdy mam swoją pasje… lekkie pióro zapisywania doświadczeń po medytacji .doświadczeń z życia. Nasz los zależy od każdego z nasz.

Emocje, Myśli ten ster trzymamy we własnych dłoniach to od nas zależy jak żyjemy , o czym myślimy, pamiętamy. Wiesz więcej niż myślisz … sam/ma wiesz jakimi emocjami kierujemy się w życiu.

Jaka jest nasza. moja , twoja … Intencja…   to jest początek drogi

Intencja motyw, Cel działania, zamiar.

Przez wielel lat doświadczyłam czym jest moc intencji. Majac cel, inspirację, motyw, urzeczywistniam swój zamiar wówczas otrzymujemy wszystko zgodnie z naszą prawdziwą intencją !
Zadawałam sobie wiele razy pytanie : co tak naprawdę jest moją intencją?
Osoby, konsekrowane, które utrzymują w swoim umyśle szczerą intencją służenia ludziom, dawania, wnoszenia wartości – działania dla dobra innych – z tą intencją działają – zawsze mają więcej niż im potrzeba. Intencja pojawia się w świadomości danej osoby – prawda o tym, że źródło wszystkiego – czego tak desperacko szukamy w świecie zewnętrznym – tak naprawdę jest już w nas tu i teraz – ta prawda musiałaby zostać odkryta i doświadczona przed pojawieniem się szczerej intencji służenia innym. Dziękuję i jestem wdzięczna Bogu że dał mi łaskę że w mym sercu pozostała spuścizna życia i duchowości która mnie nie opuszcza…Wszystko by Bóg był miłowany… Wszystko dla nawrócenia grzeszników… Wszystko co mi dał  16 lat poświecenia się bezgranicznego zbliżyło mnie do cierpiącego miłosiernego serca … nauczyło mnie jak żyć mając prawdziwe cele pomagając innym. Bóg działa przez nas. Dał mi dar za który jestem wdzięczna.  Wiele osób którym pomagam często zadaje mi to pytanie?
Jak zrealizować każdy cel -szybko, sprawnie i efektywnie ?

To proste- nic nie rób  co sprzeciwia się twemu sumieniu ! Nie walcz, nie zmagaj się ! Odpręż się …

1. Ustal Intencję – co dokładnie i dlaczego jest Twoją intencją jak zrealizować swój zamiar?
2. Uwolnij wszystkie negatywne uczucia na ten temat – szczególnie opór, lęk, zwątpienie i poczucie winy oraz dumę – zaufaj, umiej przyjąc dar i swoją wielkość- bezgranicznie zaufaj Bogu on twe ścieżki wyrówna .
3, Bądź wdzięczny …
4. Obserwuj … stań się obserwatorem i bądź po prostu Sobą na 100% !
Aby uwolnić wszystkie defekty/słabości naszego ego – wystarczy ego obserwować, akceptować i nie stawiać temu oporu !
5.Nie żyj ciągle w w poczucia winy, wstydu, żalu,
nie kurcz się ! Bądź Sobą !
6.To Kim jesteś – to Wdzięczność, Radość, Miłość – to jest prawdziwa Moc ! Już jesteś tą mocą tu i teraz – przestań jej szukać ! Zacznij BYĆ !
7.Opcja radości wdzięcznośći i miłości jest zawsze nam dostępna – mimo, że przykryta przez warstwy zwątpienia i ignorancji !
8.Nie próbuj walczyć z tym co negatywne – ale wybierz to -co pozytywne ! Nie tłum emocji tylko przyjmij to ty sam wybierasz masz prawo niezgodzic się… to ty wybierasz co najlepsze dla ciebie…
9.Nie używajmy siły woli -do radzenia sobie ze słabościami ego – gdyż zawsze przegramy !
Myślenie wynika z braku ! Spokój serca i duszy to prawdziwa moc !

Stres, poczucie zmagania się – ale także ogólny dyskomfort  – biorą się zawsze ze stawiania oporu temu co jest !
Opór – zasila naszą własną energią – negatywne przekonania, programy i nastawienia umysłowe – prowadząc do wyczerpania psychicznego i fizycznego. Gdy zanika cały opór działanie eksploduje z ogromną precyzją i skupieniem. Czas pomiędzy intencją a działaniem jest tylko uzależniony od tego ile oporu znajduje się w naszym umyśle – warto pamiętać, że większość tego oporu – to proces tłumienia negatywnych emocji w podświadomości – co wymaga od nas stałego wysiłku psychicznego tłumienie zużywa mnóstwo energii

Większość z nas posiada w sobie mnóstwo nieograniczonej energii twórczej , energii do działania i realizacji celów – niestety stawianie oporu blokuje nam dostęp do naszej własnej energii ! Transfering rzeczywistości . Pamiętaj cel nadejdzie jak olśnienie umysł poczuje zadowolenie ze wszystkich stron, a twa dusza zapłonie wdzięcznością i prostotą za to co ma … to właśnie to autentyczne szczęście w życiu…

Scroll to Top