Jaki twój osobisty rozwój – takie owoce sukcesu…

Jaki twój osobisty rozwój takie owoce sukcesu
Spytasz czym jest świadomy rozwój osobisty?

Jest oparty na poznawaniu prawdy o sobie, przebaczeniu sobie, charakteryzuje się głęboką pracą nad sobą . Zrób to przez codzienną medytację… Nie mów, że nie masz czasu… by poznać siebie…idę ta drogą jestem szczęśliwa…formacja charakteru, ducha , uczuć , swego ego….

Nie którym z nas zajmuje to lata, aby zrozumieć pewne ważne lekcje wynikające z osobistych, życiowych doświadczeń popełniamy dziesiątki, a nawet setki błędów w codziennym życiu w relacjach z innymi, aby osiągnąć poziom satysfakcji, który ich zadowala.
Jeśli nie wkładasz wysiłku w osobisty rozwój, nie spodziewaj się realnych efektów w najbliższym czasie.

Bez względu na to, którą ścieżką idziesz, zatrzymaj się;- zwróć uwagę na Twój rozwój i osobisty który jest częścią ludzkiej natury. To proces, który zachodzi w każdym z nas.

Świadome wspieranie siebie poprzez medytacje jest drogą którą kroczę.

Rozwój duchowy to narzędzia dzięki któremu w krótkim czasie możemy osiągnąć pełnię życia. Życia, w którym znamy własną wartość, podążamy ścieżką zgodną z naszymi pragnieniami,marzeniami wynikające z naszej pracy nad sobą.

Świadomy rozwój to bycie świadomym tego, gdzie aktualnie jesteś w swoim życiu i czego tak naprawdę potrzebujesz? czego chcesz? do czego dążysz…? Wymaga to nawiązania ze sobą dobrej relacji, bo tylko w ten sposób możesz poznać siebie.

Jeśli masz mało satysfakcjonujący związek lub nudną pracę, najpierw potrzebujesz to dostrzec i w pełni zaakceptować – dopiero wtedy znajdziesz siłę, aby dokonać stosownych zmian. Ludzie przez całe życie oszukują się, że wszystko jest ok, podczas gdy wcale tak nie jest.

Większość ludzi ucieka od słuchania samego siebie, przez co nie mają pojęcia o tym, kim tak naprawdę są. Każdego dnia przybierają różne maski i grają dziesiątki ról, w zależności od tego, w jakim miejscu się znajdą, czy z kimś rozmawiają. Nie żyją zgodnie ze swoimi pragnieniami ze swoim sumieniem. Ich ścieżka jest tworzona przez pragnienia rodziców, znajomych, mediów kouczów

Jeśli chcesz rozwijać się świadomie, musisz porzucić te fałszywe osobowości na rzecz tego, kim jesteś naprawdę. Na początku proces odklejania się od fałszywego ego nie jest łatwy, ale w efekcie pozbywasz się większości cierpienia, stresów i nieprzyjemnych emocji ze swojego życia z przeszłości , warto posłużyć się radykalnym wybaczeniem sobie. jak wybaczysz sobie łatwiej wybaczyć innym

To pierwszy krok na drodze świadomego rozwoju – poznanie swojej prawdziwej natury i nawiązanie ze sobą dobrej relacji. Fundament prawdziwego poczucia własnej wartości. . Efektem jest odnalezienie wewnętrznej mocy oraz swoboda i pewność siebie w budowaniu relacji z innymi ludźmi.

Nawiązanie dobrej relacji z samym sobą pozwoli Ci zgłębić kolejne obszary świadomego rozwoju. Wchodząc na ścieżkę świadomego kreowania własnego życia, musisz być na bieżąco z Twoimi wewnętrznymi pragnieniami.

Świadomość własnych pragnień.Świadome poznanie samego siebie, świadome życie tu i teraz

Odrzuć cele, które nie są Twoje i zadaj sobie pytanie, czego tak naprawdę oczekujesz od życia. Co przyniesie Ci najwięcej frajdy, radości, spełnienia i poczucia pasji?

To jest świadome stawianie sobie celów, które są spójne z tym, kim tak naprawdę jesteś. To nie jest proces wymyślania, a raczej odkrywania – wybierania to co najlepsze

Scroll to Top