tu i teraz…zarządzaj swoją przestrzenią

Tu i teraz…zarządzaj swoją przestrzenią oczyść i wzmocnij swą energię życiową.

Kilka dni pisałam o porządkach. W czasie mojej pracy nad sobą było mi ciężko pożegnać się z przedmiotami z mojej przeszłość , mam ogólną ulgę po tym co zrobiłam.

Cieszę się że jest to zrobione w ważnym etapie mego życia w budowaniu nowego związku. Energia którą wnoszą przedmioty nie była potrzebna w budowaniu nowych rzeczy. Dla tego weź karton i pousuwaj wspomnienia z Twej przestrzeni,  zagłuszających  piękno twego wnętrza.

Dla tegoż polecam wam te porządki bo choć być może trudno w to uwierzyć, sprzątanie, wyrzucanie i porządkowanie może mieć wymiar wręcz terapeutyczny. Ja sprzątając – odpoczywam. Usuwam niepotrzebne energię z mojej przestrzeni daję miejsce na nowe .
Porządkując przestrzeń, w której mieszkam – czuję, że panuję nie tylko nad otoczeniem, ale też swoim życiem. Wyrzucając niepotrzebne rzeczy i ubrania, Które od lat zalegają w szafie – mam poczucie, że pozbywam się zbędnego balastu i otwieram na nowe. Zróbcie takie generalne porządki, aby przekonać się, jak bardzo mogą wpłynąć na poprawę Waszego samopoczucia. Na ogromna zmianę ….

tu i teraz…zarządzaj swoją przestrzenią

Scroll to Top