Sukces zależny od  wyboru i każdy z nas jest panem swego losu Bóg bez ciebie niczego nie dokona. 

Posłuchaj swojej intuicji.

Twoja intuicja to cichy głos, który działa jako wewnętrzny nawigator, który zawsze ma rację. Aby lepiej słuchać swojej intuicji, uspokój umysł. Świadomie

wykonuj tę praktykę, aż zaczniesz słyszeć tego rodzaju wewnętrzny głos w Twojej głowie, w twoim wnętrzu co może być również uczuciem przeczucia.

Pozwalając, by ten wewnętrzny głos poprowadził Cię, To u czyni Twoje życie bardziej magicznym, a rzeczy stają się łatwiejsze. Twoje życie będzie wtedy bardziej pozytywne i będzie miało większy przepływ. zgodnie z wola BOGA. Żagiel  naszej wiary niech napełni się wiatrem wewnętrznego zamiaru wiary w Twoim  życiu.  Jak odróżnić prawdziwa wiarę od fałszywej? Prawdziwa wiara to wiedza… do fałszywszej wiary przymuszasz się, robisz wszystko pod przymusem. Ty sam/ma wiesz jak wybierać Twoja intuicja nie zawiedzie Cię kieruj się sercem entuzjazmem. Sukces zależny od  wyboru i każdy z nas jest panem swego losu Bóg bez Ciebie niczego niedokonana.  Jeśli wierzysz w swoje siły, niezachwiana masz wiarę  to stosownie  stanie tak jak pragniesz słuchaj bez ustanie swojej intuicji. Jeśli masz cel a słuchasz wątpliwości  one ci przeszkodzą. Pamiętaj wiara jest potrzebna naszemu umysłowi a osiągniesz urzeczywistnienie swego celu. Bądź przekonany ze osiągniesz cel a  nie zakłóci ci drogi by zboczyć. Pamiętaj masz swobodę wyboru , zarób  pieniądze  nie po to by  mieć ale by być, przebieraj nogami pocieczesz swego anioła wyciągaj ręce gotowe  by przyjąć wszystko takie jakie jest w kierunku do celu wówczas los zrobi swoje i  manna z nieba pojawi sie w twym życiu posłuchaj wewnętrznego głosu siły która jest w tobie… widziałeś kiedyś deszcz w słoneczny dzień albo tęcze podwójną  na niebie  o różnych kolorach? zrozum ze ty sam wprowadzasz w swoje życie  tęczowe pozytywne rzeczy to ty sam przez negatywność  czarnymi chmurami otaczasz swój świąt.  Jeśli twoje myśli nabiorą kolorów twe życie stanie sie wartościowe  nawet w deszczu doświadczeń dusza może śpiewać , pieśń wdzięczności  zarówno możesz pozwolić na  raj  tak i  jak na niepokój  to ty jesteś częścią twej rzeczywistości wyboru słuchaj intuicji   nie przyjmuj to co negatywne zawsze wybieraj to co najlepsze dla ciebie. dokładnie tak żyjemy jak myślimy.

Sukces zależny od  wyboru i każdy z nas jest panem swego losu Bóg bez Ciebie niczego niedokonana.

Scroll to Top