rzeczywistość to świadome postrzeganie

To Bóg mi dał umiejętności pisania, duchowego uzdrawiania. Piszę już od 16 roku życia, nie odzyskałam mych pamiętników z tamtych lat. Nie które piosenki są dostępne autor nie znany pisałam dużo o miłości i tęsknocie za prawdziwym szczęściem, w poszukiwaniu szczęścia. Przełożeni mi zwracali uwagę wówczas, że jako osoba zakonna nie powinnam pisać o miłości. Jeśli Bóg jest miłością to mogłam i piszę do dzisiaj… Każdy z nas jest wędrowcem. Moja droga nie była łatwa.

Napisałam wówczas tekst Życie to wybory… W internecie ma wysoką czytelność jest już ponad 4000 komentarzy dziękuję wam za to . ponad 100000000 czytelników. Najwięcej jest czytelników z poza kraju anglojęzycznych. dziękuję wam za waszą codzienna obecność za udostępniania docierają moje słowa na cztery strony świata.


Każdego dnia mam nowe pomysły;-Każdy mój wieczór to medytacja dialog z Bogiem na modlitwie. Czasem po prostu milczeniem wsłuchując się w ciszę , w ciszy słyszę więcej niż ci się wydaje. W nocy jest bez szelestnie – nie myślę , wiem nic, nie mowie, tylko słucham czuje i wiem , zdaje się to dziecinnie proste. Moja kontrola umysłu słabnie, trwam, w ciszy o pokorze serca, otwierają się podkłady świadomości, przebijają się intuicyjne uczucia, wiedza, głos Boga bez słów, zaduma bez myśli, dźwięk ciszy bez głośności nie myślisz otwierasz się po prostu wiem nic… Dusza ma tego potrzebuje i ładuje odpowiedzi na pytania chroni mnie przed niebezpiecznymi decyzjami. Jeśli wsłuchasz się w ciszę usłyszysz i wiesz, sama tego doświadczam.

Każdego dnia to dostęp do łaski, o co proszę to otrzymuje w ciszy w samotności czuje szelest porannych gwiazd rosa na spragniona mą dusze miłości … każdy dzień jest świętem, oczekiwaniem przyjścia, nie ograniczaj się , nie krępuj zawsze słuchaj co mówi twa dusza, kiedy dusza śpiewa to zadowoleniem przeżywasz każdy dzień nie trąc czasu na poszukiwanie celu tylko rozpoznaj go miej w myślach szukam tego co zmieni me życie w święto… Poczujesz wewnętrzny spokój ….to twój cel…nie ograniczaj się odwagi i tak jak ja powiesz mój Bóg i mój świat troszczy się o mnie. Miej wpływ na wywierające myśli na otaczającą cię rzeczywistość świadome postrzeganie przyczynia się do twego zamiaru wyboru tego co dla ciebie najlepsze. Każdego dnia mam nowe pomysły… Każdy mój wieczór to medytacja dialog z Bogiem na modlitwie czasem po prostu milczeniem wsłuchując się w ciszę , w ciszy słyszę więcej niż ci się wydaje w nocy jest bezszelestnie – nie myślę , nie mówię, słucham czuje i wiem , zdaje się dziecinnie proste. Moja kontrola umysłu słabnie otwierają się pokłady świadomości przebijają się intuicyjne uczucia , wiedza głos Boga bez słów, zaduma bez myśli. dźwięk ciszy bez głośności nie myślisz otwierasz się po prostu wiesz nic,,, twoja dusza ma znajduje odpowiedzi na pytania chroni cię przed niebezpiecznymi decyzjami. Jeśli wsłuchasz się w cisze usłyszysz i wiesz, sama tego doświadczam to dostęp do łaski, o co proszę otrzymuje w ciszy w samotności czuje szelest porannych gwiazd rosa na spragniona mą dusze

… każdy dzień jest dla mnie świętem nie ograniczaj się , nie krepuj zawsze słuchaj co mówi twa dusza kiedy dusza śpiewa to zadowoleniem przezywasz każdy w dniu nie tracisz czasu na poszukiwanie celu tylko rozpoznajesz go miej w myślach szukam tego co zmieni me życie w święto… poczujesz wewnętrzny spokój ….to twój cel…nie ograniczaj się odwagi… i tak jak ja powiesz mój Bóg i mój świat troszczy się o mnie miej wpływ na wywierające myśli na otaczającą cię rzeczywistość to świadome postrzeganie… przyczynia się do twego zamiaru wyboru tego co dla ciebie najlepsze ,

Niech się dzieje i darzy…

Scroll to Top