Radość i pokój serca – to najlepszy sposób przyciągania szczęścia

W naszym życiu w marzeniach jest wiara ukryta, wraz z nadzieją i miłość.

W naszym Życiu są wschody i zachody słońca. Każdy z nas ma swój wschód i zachód kiedy się podnosi i patrzy oczyma przed siebie na promień słońca co daje nadzieje  na lepsze, na miłość i szczęście, a blask księżyca daje nam czas na wytchnienie… Mój drogi w życiu nigdy nie mów “nigdy” oraz “na zawsze”, gdyż w życiu wszystko ma swój początek i wszystko ma swój koniec. Dlatego żyj chwilą i ciesz się życiem, ciesz się dniem dzisiejszym,jutro jest wielką niewiadomą …..weź ode mnie klucze wiary w siebie…odwagi. Nie da się wyrwać skądkolwiek drzewa i przesadzić go na niesprzyjający grunt. Drzewo zaczyna się od kiełkującego nasiona. Przygotuj się, by je zasiać. Niech urośnie w Tobie.i pielęgnuj niech rośnie w Tobie pokój, dobro,, szczęście,miłość i radość każdego dnia wybaczaj,ucz się, pracuj i się śmiej zawsze dobre serce mniej warto zobaczysz sam.

Piękno jest w Tobie, dobro i bliskości jest o co walczyć, marzyć skrycie. Więc podaj dłoń i chodź przed siebie. Wczoraj odeszło, jak każdy dzień, jutro nadejdzie. Pokochaj miejsce, w którym jesteś na pewno znajdziesz swoje szczęście. Tu i teraz pokochaj siebie – w ciszy  swego serca poznasz jaki jesteś fajny……..miłego dnia-wszystko co najlepsze dla ciebie. Życzę Ci, aby każdy dzień był dla Ciebie wyjątkowym darem…Żyj pełnią życia, najpiękniej jak potrafisz, bo nie wiesz, co czeka Ciebie jutro? Odwagi rozwiń skrzydła wiary  I ufności  i leć miłego dnia. Jeżeli coś kochasz, puść to wolno.
Jeśli wróci – jest Twoje.
Jeśli nie – nigdy tego nie było. Każdy dzień jest nowym zwycięstwem, jest kwiatem w naszych rękach pozwól mu zakwitnąć. Najpiękniejsze w życiu chwile… Naucz się znajdować i uśmiechnij się pomóż radość i szczęściu- cząstce dobra by zakwitły w Twym życiu. Radość i pokój serca  – to najlepszy sposób przyciągania szczęścia. powodzenia

Scroll to Top