przeznaczenie

Jednym z najpotężniejszych momentów w twoim życiu – jeśli masz szczęście, by tego doświadczyć – to jest twój pierwszy pocałunek jest jakby chwila poza czasem, poza zwykłą świadomością i całkowicie zmieniającą życie. Wiele się dzieje, kiedy całujesz osobę którą obdarowujesz uczuciem. miłością, zaufaniem, szacunkiem,
Całowanie innej osoby wiąże się głównie z przypływem emocji, jest duchowe ma sposób budowania intymności, miłości i zaufania.

Ale niektóre pocałunki są lepsze od innych i w większości nie chodzi o technikę ani atrakcję fizyczną. Pomyśl o najbardziej intensywnym pocałunku, jaki podzieliłeś w swoim życiu.

Czy mógłbyś opisać, dlaczego ten pocałunek był tak intensywny? Dlaczego poczułeś się tak, jak on?

Opisanie tego komuś innemu jest trudne. To dlatego, że całowanie działa na poziomie duchowym, emocjonalny, a nie tylko fizycznym.

Twoje usta dotykają się fizycznie. Reszta twojego ciała, umysłu i duszy łączy się duchowo. Ekstaza dwóch dusz, uniesienie sie ponad wszystko, wirowanie świata, serc ponieważ w grę wchodzi energia. z serca i twojej duszy.

Oczywiście wszystkie relacje mogą mieć aspekt duchowy, ale żaden nie może się równać z relacją łączą się na tak wielu poziomach. W momencie, gdy twoje usta się dotykają, bezpośrednie połączenie jest tworzone z czakry serca do czakry serca, biegnącej przez oba systemy energetyczne twojej duszy.

Jest to energia, która połączyła wasze przeznaczenie od momentu, kiedy zostaliście stworzeni.

Wasze aury mieszają się w rodzaju spontanicznego tańca duchowej energii.

Niektórzy opisują to jako burzę, jak całowanie w deszczu, ale deszcz jest przypływem wyższej świadomości. inni mówią o motylach w brzuchu… masz odczucie lekkości uniesienia się świat wiruje ze szczęścia.

a twoja energia jest wolna od granic swojej aury i doświadczasz równoważnej energii Bliźniaczy Płomień to osoba, z którą czujesz głębokie połączenie na wszystkich poziomach: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Przyjmuje rolę przyjaciela, kochanka i najsurowszego nauczyciela. … Daje ci to emocjonalny, psychologiczny i duchowy wzrost.

Razem przez chwilę twoja aura się rozciąga i wzmacnia.

Pierwszy pocałunek między Bliźniaczymi Płomieniami powoduje, że nieznajomi zatrzymują się na ulicy.

Po pierwszym pocałunku z podwójnym płomieniem
Oczywiście pierwszy pocałunek jest zawsze najbardziej intensywny. Tak właśnie wygląda życie.

Ale to także dopiero początek podróży, którą biorą razem, budując intymność i współpracując w kierunku wstąpienia do doskonałości

Całowanie odgrywa ogromną rolę w tej podróży.
Jest kluczem do pomocy twojej energii w wyrównaniu i rezonowaniu w kosmicznej harmonii.

Za każdym razem, gdy to robicie, wasze aury mieszają się i masz lepszy instynktowny obraz tego, kim jest Twój Podwójny Płomień w środku.

Można powiedzieć, że w ten sposób całowanie Bliźniaczego Płomienia jest najbardziej naturalną, najbardziej efektywną i przyjemną pracą duchową, jaką kiedykolwiek wykonacie. czy rozpoznałeś/ rozpoznałaś ten bliźniaczy płomień w twym życiu? Wielu z nas jeszcze kroczy drogą w poszukiwaniu szczęścia… Namaste Joanna

Scroll to Top