przebudzenie świadomości tu i teraz droga do siebie

Wielu z nas doświadcza duchowych symptomów przebudzenia, świadomości. Może uwierzcie lub nie, to znak, że przechodzicie przez znaczną zmianę świadomości.

Zazwyczaj zauważasz te symptomy przebudzenia, i swiadomości polegaja na odnalezieniu drogi do siebie nazywam ją ścieżką duchowości.

Każdy z nas jest cząstka we wszechświecie, każdy z nas jest wyjątkowy swą wyjądkowością jest nasza droga , powłanie do świętości.

Przez całe życie każdy przechodzi pewne duchowe zmiany, o których niektórzy są świadomi, a niektórzy nie.

Są pewne objawy,przeciwności losu , doświadczenia które możesz napotkać, na drodze naszego zycia to droga świadomych wyborów. Kiedy każdy z nas przechodzi przez proces przebudzenia. przemiany

Należy pamiętać, że niektórzy ludzie nie przejawiają żadnych objawów, a niektórzy mogą wykazywać intensywne objawy, które mogą być przytłaczające. Jeśli masz którykolwiek z tych objawów, nie panikuj! Jesteś w porządku i rozwijasz się duchowo. Każdy ma swoja droge by kształtować i realizować swą rzeczywistość świadome wybieranie poprzez realizacja świadomych wyborów.
Kiedy przechodzicie duchowe przebudzenie, każda komórka w waszym ciele zmienia się. Wasze zmysły wibrują z większą prędkością, a wasza częstotliwość dociera do wszechświata, który przemieni wasze życie.

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top