Przebudzenie duchowe to w pełni świadome życie tu i teraz.

Przebudzenie duchowe to w pełni świadome życie tu i teraz.

Masz  problemy ze snem. Zatrzymaj się. Przeczytaj może znajdziesz sposób na bezsenność. Czym jest duchowe przebudzenie? To postrzeganie wszystkiego inaczej… Świadomość wchodzi w głębszy kontakt z tym co nazywa rzeczywistością. Nasze ciała są pełne energii, które przepływają przez nas. skup się chwile na sobie.  Możemy być nieświadomi tych energii, ale budzenie się każdej nocy w tym samym czasie jest znakiem którego nie powinniśmy ignorować.  Aktywność merydianów o każdej porze dnia czy nocy ma swoje znaczenie. Obserwuje to przez 30 lat kiedy zainteresowałam się starożytną medycyną chińską. Merydiany czyli połączenia energetyczne ciała połączone są z systemem zegarowym, który są aktywne w różnych okresach dnia i nocy. Kłopoty ze snem mogą być znakiem, że masz problemy zdrowotne i musisz coś zmienić.  W Zdrowym ciele zdrowy duch . W zdrowym duchu- zdrowe ciało. Spójność ciało i dusza. Dlatego pisze wam jak sobie radzić w życiu na podstawie moich medytacji przemyśleń jak radzić sobie w życiu. Warto świadomie wybierać co dla nas jest najlepsze. Nie gromadzić niepotrzebnych emocji, stresu, negatywności w własnym ciele. Budzenie między 21:00 a 23:00
Jest to najbardziej typowy okres przed snem dla większości ludzi. Problemy z zasypianiem w tym czasie prawdopodobnie są oznaką stresu i zmartwień z dnia na dzień. Zalecam wam ćwiczenia relaksację mięśni , aby pomóc Ci zasnąć. Ważne są również mantry medytacyjne i pozytywne myślenie. Kiedy regularnie zaczęłam medytować w tym czasie nie mam już tego problemu zaczęłam zdrowieć.

Budzenie między godziną 23:00 a 1:00
Budzenie się w tym czasie jest znakiem, że woreczek żółciowy jest aktywny, co według starożytnej medycyny chińskiej wiąże się z rozczarowaniem emocjonalnym. pomóż sobie być innym a innym być innym. Aby wrócić do snu, powinieneś ćwiczyć przebaczenie innych i sobie, a także akceptację siebie. Miałam problemy z woreczkiem już mnie nie dotyczą.

Budzenie między 1:00 a 3:00
Według medycyny chińskiej budzenie się w tym czasie jest związane z wątrobą, co wiąże się z emocjami gniewu. Pij zimną wodę i przejmuj kontrolę nad sytuacją, w której jesteś zły, a to w końcu pomoże ci lepiej spać. Mi pomógł transferring rzeczywistości to zmieniło całe moje życie. moją duchowa świadomość.

Budzenie między 3:00 a 5:00
Zwróć uwagę, jeśli budzisz się w okresie od 3 rano do 5 rano, ponieważ może to być znak, że Boska Moc wysyła wiadomości, aby pomóc ci połączyć się z twoim wyższym celem. Medycyna chińska zakłada, że ​​budzenie się w tym czasie jest również związane z zenitem energetycznym, który przebiega przez płuca, co wiąże się ze smutkiem. Aby lepiej spać, spróbuj oddychać powoli i głęboko i módl się w sobie, aby cię chroniła i pomagała moc stwórcy.

Budzenie między 5:00 a 7:00
Wczesne poranki są związane z blokadami emocjonalnymi i problemami z jelitami grubymi. Aby zasnąć, spróbuj rozciągnąć mięśnie lub skorzystać z łazienki. To zjawisko budzenia się nagle nazywa się bezwładnością snu. Nie jesteśmy zdolni do inteligentnych myśli ani podejmowania ważnych decyzji, ponieważ kora przed czołowa nie jest jeszcze przebudzona. Warto skupić się na Odblokowaniu trzeciego oka: czego nie chce wiedzieć, widzieć, słyszeć?
Budzenie się każdej nocy w tym samym czasie jest znakiem Boskiej Mocy. Warto  coś zmienić by być szczęśliwym. Rozważyć   o swojej ścieżce i duchowej podróży, na której jesteś.Otrzymujesz wiadomości codziennie warto ja odczytać to jest własnie duchowa świadomość. Jesteś tutaj, aby uczyć się i rozwijać najlepszą wersję siebie.Przebudzenie duchowe to w pełni świadome życie tu i teraz.

 

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top