pozwól sobie na umiejętność doceniania piękna

Piękno stanowi niepodważalny dowód istnienia .stwórcy

Boże dzieło stworzenia zawiera oszołamiające bogactwo oraz różnorodność piękna, które wciąż nas zaskakuje i zachwyca. Każde drzewo jest dziełem sztuki, a przecież drzewa występują w przeogromnej rozmaitości kształtów, wielkości i barw.

Każdego dnia podziwiamy nie tylko urodę dębów i świerków, brzóz klonów, jodeł pięknych ukwieconych parków ale również obfitość zapachów polnego kwiecia różno barwnych motyli, dojrzałych owoców zapach, słodki śpiew ptaków i szum wiatru.

SONY DSC

Im bardziej wgłębiamy się w poznawanie świata, tym więcej odkrywamy w nim piękna.im więcej adorujemy piękno tym więcej zanurzamy się w medytacji. Im więcej podziwiamy tym stajemy sie ostoja ciszy nikt nie musi nas uczyć, że piękno istnieje. Dostrzega je każde dziecko, ty, ja on, ona, ono .. otwórz się na piękno to PIĘKNO JEST DZIEŁEM KOCHAJĄCEGO STWÓRCY pozwól sobie na umiejętność doceniania piękna.

Dzieje się tak, ponieważ człowiek wie, że piękno jest dziełem kochającego Stwórcy Studiowanie piękna ziemskiego pozwala przygotować się do tego, by docenić doskonałe piękno nieba z jego bezmiarem cudów i nieograniczonym czasem, by darzyć je podziwem. Otwórz się na piękno stworzenia pokazuje również, że Bóg otacza człowieka opieką spójrz Nad nami błękitne niebo, wokół nas słodka zieleń.

Coś żyje w każdej barwie. Tajemniczość Kto nie zna piękna nie otworzy się , nie zobaczy blasku piękna kwiatów i nie usłyszy ich radosnej pieśni. Bo wiem, teraz już wiem, że ja jestem Jego, a On jest mój.,, Stwórca patrzy na mnie oczyma otaczającego mnie świata … przez Boga mamy możliwość docenienia piękna, ponieważ nie przyjmujemy tego, że piękno może istnieć samo dla siebie. otwórz sie na piękno jesteś jej cząstką…

Scroll to Top