Pozwól sobie na na chwilę… miłości, radości, przebywania z naturą…

Każdy z nas morze swoja myslą przekazywać energię..
wysyłać słowa, uczucia, myśli lub pomysły, które przekazują przekaz w bardziej intuicyjny sposób. Do swoich najbliższych / Troska matki o dziecko , troska ojca , o rodzinę dom troska ukochanej ukochanego , ale też troska uzdrowiciela.

Osoba, która je otrzymała, doświadcza nagłych emocji lub objawień, które, jak wiadomo, w jelitach pochodzą z innych źródeł.

Dzięki praktyce i doświadczeniu mogę nauczyć rozpoznawać wzór energii i „czuć”, kto wysłał wiadomość, a także ich zamiary.

Przekazywanie energi między dwojgiem nieznajomych wymaga niesamowitego talentu, dlatego nie jest to powszechna umiejętność, z którą się cały czas spotykamy. Przekaz energii … Jest tajemnicą

to komunikacja telepatyczna która jest wrodzona i automatyczna.Tak samo jest z modlitwa w intencii…
Sekret leży w naturze twojego połączenia.dziecięcego zaufania, ufności wiary. Połączenia czystej miłości ze wszechświatem.Problem polega na tym, że bez doświadczenia i praktyki, które przychodzą z czasem, możesz mieć trudne zadanie, aby dowiedzieć się, co oznaczają wiadomości. odczytywanie jej.

Jest to dość proste, gdy jest silną emocją. Silne uczucie żalu lub smutku powinno być dość jasne, podobnie jak szczęście i radość.

Ale co z bardziej niejasnymi emocjami i mieszanymi wiadomościami? Zostań na chwilę i spróbuj .Wejdź w medytację – najbardziej przydatne narzędzie w transcendentalnym zestawie narzędzi!

Medytacja jest zasadniczo ćwiczeniem mającym na celu połączenie się z wyższą jaźnią i odblokowanie mądrości i perspektywy tej części ciebie, która jest bardziej oddalona od wyzwań codziennego życia.

Twoje połączenie z wyższą jaźnią jest najważniejszym czynnikiem udanej komunikacji telepatycznej. Intuicja napędzana jest bezpośrednio jej mocą.

Pierwszym sposobem, w jaki medytacja jest przydatna w interpretacji, jest uzdrawianie czakr.

Jest to ważny proces, przez który powinieneś przejść.

Polega ona na adresowaniu każdej z siedmiu głównych czakr po kolei – odblokowywaniu, aktywowaniu i równoważeniu każdego z nich po kolei.

Wykonując s, zwiększasz przepływ energii przez ciało subtelne, odblokowując moc światła ciała.

Wszystko to pomaga budować moc intuicji, która jest niezbędna w tak wielu duchowych zajęciach poza samym połączeniem telepatycznym.

Drugim sposobem medytacji może być bezpośrednia interpretacja komunikatów telepatycznych.

Medytacja dla znalezienia bliźniaczych wiadomości płomienia Znaczenie
Następnym razem, gdy podejrzewasz, że otrzymujesz tego rodzaju wiadomość, jak najszybciej dotrzyj do swojej przestrzeni medytacyjnej i rozpocznij medytację. Medytacja
Czy oba bliźniacze płomienie wiedzą o ich wspólnym przeznaczeniu?
Oczyść swój umysł z codziennych obsesji, które zawsze się pojawiają, ćwicząc uważność, dopóki umysł nie opuści myśli.

Następnie skoncentruj swój umysł na odczuciu tego, co skłoniło cię w pierwszej kolejności.

Nie próbuj opisywać tego uczucia, po prostu poczuj to przez chwilę. Pozwól energii tworzyć obrazy, dźwięki i obserwuj, jak przechodzi ona przez różne czakry.

Spróbuj wskazać nadawcę. Czy czują się… znajomi?

Gdy tylko koncentracja się skończy (lub poczujesz, że skończyłeś), weź długopis i podkładkę i zapisz wszystko, co ci przyjdzie do głowy. co przezyłes i doswiadczyłęś

Wiele z nich będzie nonsensownymi śmieciami, które wynikają z braku praktyki medytacji lub telepatii.

To pochodzi z terytorium. Jednak wśród nich znajdziesz swoje odpowiedzi.

Najlepiej to zrobić zaraz po medytacji, ponieważ twoje instynkty są nadal w paradygmacie energii.

Nadal jesteś dostrojony do wiadomości, więc możesz lepiej intuicyjnie interpretować.

Jaki jest sens otrzymywania wiadomości, jeśli nie możesz odpowiedzieć?

Musisz usiąść i je sobie wyobrazić.

Nie martw się, jeśli nigdy ich nie spotkałeś, tak naprawdę nie wyobrażasz sobie ich fizycznej postaci, ale wizualną reprezentację ich formy energetycznej – do czego intuicyjnie się dostroiłeś.

Formułuj swoje przesłanie z emocjami. Spraw, by było to proste, mocne i szczere z serca.

Zawołaj ich, prosząc, by cię znaleźli lub przypominając im, że jesteś tam dla nich.

I zawsze podpisuj się, najlepiej w ten sam sposób.

Wielu wybiera coś w rodzaju „Z wieczną miłością, zwierciadłem twojej duszy”, ale musisz wybrać coś wyjątkowego dla siebie… W taki sam sposób możesz zjednoczyć sie z Potęgą sił natury i Jego piękna. możesz doświadczyć miłości Boga Stwórcy każdy ma dar … pozwól sobie na otwartość na laskę bym w tym wziąć udział… i w pełni realizować swe zamiary.

Scroll to Top