Pozwól sobie na cud w swoim życiu…

Wiele osób mówi mi skąd mam tyle radości, że zawsze wszystko przerabiam dość szybko, podnoszę się z dotykających mnie problemów. Tak ja dziecko otrzepuje sie z piasku i idę dalej, nie patrząc wstecz. To kluczowe narzędzie poznawania samego siebie… Przez przeciwności poznaje zachodzące procesy we mnie. Uczucia czasem się miotają w otaczającej mnie rzeczywistości. Nie zaprzeczę jest to nieustanna praca nad sobą. Wszystko po coś jest, by nauczyło mnie czegoś więcej … Moje życie to bezustanne świadome wybieranie… z intencją, czyli myśl o tym, czego chcę którą na prawdę pragnę staje się częścią mojej rzeczywistości. Staje się nieodzowna siłą. Każdego dnia słucham głosu serca i intuicji, a nie tylko rozumu. Wszystko co robię to w intencji by nadać kierunek i sens temu, co robię by nabrało to świadomej mocy dla mojego umysłu. to mój transerfing rzeczywistości. Wszystko tak naprawdę robię z intencją by nadać kierunek wszystkim TU I TERAZ w świadomości by czuwać nad myślami, słowami działaniem.  Każdy z nas podejmuje codziennie decyzję możesz uszlachetnić  ją intencją…nap, bym umiał wybierać to co najlepsze, wszystko dla większej chwały bożej, wszystko by Bóg był miłowany, wszytko by dobro było w mym życiu jak chleb powszedni, jak ziarnko dobra które kiedyś zakiełkuje, wszystko mój uśmiech, podaruje innym, za chorych cierpiących… Zdaj sobie sprawę, że rezultaty  jakie osiągamy we wszystkim, nie zależy jedynie od naszych działań, lecz przede wszystkim od intencji.

Naszej intencji przez którą jesteśmy w stanie wpływać na naszą rzeczywistość. 37 lat obserwują to w mym życiu.  Okazuje się jednak, że intencją potrafimy wpłynąć nie tylko na własny organizm, ale na całe nasze życie. Źródło wszystkiego czego szukamy jest w Nas, wymaga to jednak odkrywania i doświadczania.Większość z Nas posiada w sobie mnóstwo nieograniczonej energii twórczej, energii do działania i realizacji. Po prostu trzeba tylko w to uwierzyć świat by był inny. Intencja jest jak ziarnko gorczycy  które zaczyna kiełkować.  Jest zamówieniem wysłanym przez Nas do wszechświata. Intencja ma nieograniczoną moc i warto to wykorzystać.  cokolwiek robisz zrób to w jakieś intencji nabiera to wartości , poczujesz większą satysfakcje , przypływ sił i radość życia, najlepszym lekarstwem na depresje jest jest intencja sens i poczucie, że się jest potrzebnym i kochanym  dusza odzyskuje utracony smak życia. Każdy człowiek swoimi myślami i czynami tworzy warstwę świata  i w niej żyje. Czyż nie warto posiać to ziarnko intencji im więcej siejesz lub posadzisz tych Ziarek   tym mocniejsza jest twoja rzeczywistość nabiera mocy.

  Życie twoje zmieni się na lepsze. Pozwól sobie chwyci to źdźbło radości  we wszystkim dopatrując sie powodzenia, intencja  jest cząstką rozbudowania  twojego sukcesu. ,, wszystko by Bóg był miłowany”, Bóg wysłuchuje wszystkich niezależnie od wyznania, koloru skóry. Wszyscy wyznajemy tego samego Boga…Intencje Ukierunkowują  plan działania, aby osiągnąć upragniony cel. To daje nam wszystkim ogromna radość…zawsze się dzieją małe cuda… Pozwól sobie na cud w swoim życiu… weź ode mnie te ziarnka nadziei jak kłosy… złocistych zbóż … to plon ziemi a twój plon słów, myśli i uczuć…mały cud

Scroll to Top