Poznaj swój wewnętrzny świat- poznaj siebie…

Im bardziej poznamy nasz wewnętrzny świat tym bardziej możemy stworzyć to, czego chcemy w naszym życiu.
W większości przypadków ignorujemy nasze części cienia. Części cienia to zranione kawałki naszego wnętrza, które nie zostały jeszcze oświetlone. W rzeczywistości są to części nas samych wymagające największej miłości, uwagi i uzdrowienia. Pozwól sobie na miłość radość w Twoim życiu pozwól sobie uznać siebie, że jesteś unikalną wartością. Czasem jest w nas Niepewność, strach przed odrzuceniem, strach przed porzuceniem, gniew / wściekłość, frustracja, zazdrość, zazdrość itp.

Tłumione emocje mogą być niewygodne, ponieważ się ujawniają, ponieważ mogliśmy się dowiedzieć, że nie powinniśmy tak się czuć.

Czasami wstyd może się ujawnić i możemy czuć, że coś jest z nami nie tak.

Jak kochać siebie przez cienie
Kiedy pozwolisz sobie wejść do królestwa swoich cieni, zaczniesz zdobywać głębsze zrozumienie i mądrość. Podobnie jak w przypadku innych lekcji, których mamy się uczyć, kiedy twoje uczucia i doświadczenia nasilają się, wszechświat ostrzega cię o tym, co jest gotowe do wyleczenia.

Jeśli masz doświadczenie, które wyzwala silną reakcję emocjonalną, zadaj sobie pytanie, co próbuje wynurzyć się z twojego wnętrza. Zamiast upychać swoje uczucia, atakować lub próbować zmienić czyjeś zachowanie, aby poczuć się lepiej, zatrzymaj się w tym doświadczeniu.

Wejdź do środka swego serca i zidentyfikuj swoje emocje.
jeśli czujesz się odrzucony lub porzucony, co może się zdarzyć?

Czy to odzwierciedlenie doświadczenia, które miałeś w młodszym wieku? Czy to przekonanie o tobie i twojej zasługi na miłość i akceptację?

Czy kochasz siebie i akceptujesz, czy może wpadłeś w negatywną pętlę ze swoją historią? Czy wstydzisz się swoich uczuć?

Czy je ignorujesz, ponieważ są niewygodne?

Jeśli czujesz się odrzucony, wejdź w uczucie odrzucenia. Dlaczego tak się czujesz? Teraz nie ma czasu na obwinianie kogokolwiek. Nadszedł czas, aby wziąć pełną odpowiedzialność za siebie i wszystkie lekcje, które przyszedłeś tutaj, aby się uczyć. jesteś sprawca swej rzeczywistości.

Nadszedł czas, aby zaakceptować wszystko co cię spotkało .To pora by przyjąć miłość stwórcy by uzdrowić w nas zranienia. pozwól sobie na miłość i szczęście … kto nie słucha głosu serca dopuszcza sie błędów.

Teraz jest czas, aby się pokochać, wówczas pokocha cie ktoś kto usłyszy głos twej duszy i podaruje ci swoje serce…
Wcielamy się, by uczyć się konkretnych lekcji. Wszyscy mamy zapewniony kontrast, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, czego nie chcemy, co następnie napędza nas w kierunku tego, co robimy. To jest podróż. Te lekcje nie mają cię ukarać. Te lekcje to twoja droga którą kroczysz by wzrastać w nowym kierunku. bądź świadomy by nauczyć się nadchodzących lekcji.

Ten wybór oznacza, że ​​masz narzędzia do nawigacji, światło wiary, nadziei i miłości zarządzania nim i rozwijania się. Namaste Joanna

Scroll to Top