Posprzątaj swój świat, szczęśliwe jutro zaczyna się dzisiaj …

Prawdziwa miłość jest jak kwiat – potrzebuje czasu, aby rozkwitła,  nie mogę go dotknąć  a jej zapach sprawia, że ogród jest miejscem rozkoszy. Miłość to bardzo silne uczucie, które pomaga przezwyciężyć wszelkie negatywności w życiu.  możemy żyć w pełnym szczęściu i radości.

Niektórzy już w najmłodszych lat mają styczność z życiem partnerskim, innym natomiast szczęście w tej sferze nie dopisuje. Czy każdy z nas może liczyć na udany i szczęśliwy związek, który spełni Nasze oczekiwania? Czy faktycznie istnieje jakaś osoba, która jest nam przeznaczona na całe życie? Pamiętaj, że masz prawo do szczęścia, dlatego nie rezygnuj ze swoich marzeń i pragnień. Idąc drogą miłości, odnajdziesz radość i spełnienie, jak również doznasz prawdziwego bogactwa życia i szczęścia Nie możesz zatem blokować w sobie miłości, dlatego otwórz swoje serce, pozwalając wpłynąć tej cudownej energii, a zobaczysz, że odmieni się całe Twoje życie.

Pomaga Ci również przetrwać okres samotności, dodając otuchy i ciepła. Odrzuć negatywne myśli, zacznij myśleć pozytywnie!

Usiądź wygodnie, w dowolnej pozycji w spokojnym i cichym miejscu.
Oddychaj wygodnie, koncentrując się na oddechu
Kiedy poczujesz, że twoje ciało jest spokojne, zacznij skupiać się na swoim sercu, czując, jak to jest z każdym oddechem.
Jeśli słowa przychodzą ci na myśl, bądź o nich świadomy uśmiechnij się do siebie
dopóki nie osiągniesz harmonii ze soba będziesz tylko wykorzystywać potrzebę miłości , zrezygnuj z noszenia niepotrzebnych rzeczy a zobaczysz jak z dnia na dzień twoja wewnętrzna harmonia i spokój znacznie poprawi twój wygląd naucz sie być soba czego szukasz? siebie i co znalazłeś? obudził sie we mnie genialny pisarz…
tajemnica głębi mórz i oceanów ,tajemnica gór i przestworzy… tajemnica głębi
tajemnica gęstości
lasów nie przebytych gęstwiny i pyszczy tajemnica życia
kamienistych gór i skał . kamienistych potoków górskich jezior rozległych koryt to jakby oblicze piękna niezgłębionej mocy
tafla piękna przyglądającą sie w odbiciu piękna nieba i ziemi co wyszła z bożych rak
w obliczu piękna siebie pokochaj siebie poznaj dbaj oswoję ciało i dusze darz sie uwaga nigdy nie krytykuj nie możesz krytykować tego kogo kochasz nie walcz z przeszłością zaakceptuj to czego nie możesz zrozumieć kochać siebie to pokochać swoje plusy i minusy posprzątaj swój świat szczęśliwe jutro zaczyna si dzisiaj spróbuj zmienić stosunek do siebie każdego ranka gdy sie przygotowujesz do wyjęcia spoglądasz w lustro powiedz sobie przez cały miesiąc tylko jedno słowo kocham cie zobaczysz jak zmieni sie stosunek innych do ciebie uwierz w siebie kieruj swa rzeczywistością. Ja to zrobiłam i jestem szczęśliwa szczęście jest wemnie.

Scroll to Top