Posprzątaj swój świat Oczyść wspólną i swoją przestrzeń…

Zamiast ograniczać wolność partnera lub partnerki, powinieneś starać się zapewnić mu niezbędną przestrzeń osobistą do rozwoju.

Nie zmuszaj nikogo do zmiany. To tylko zmniejszy ich zdolność do kochania cię. Powinieneś zachęcić do rozwoju zarówno emocjonalnego, aby lepiej zrozumieć siebie. Czas spędzony razem to budowanie zaufania i miłości.
To tylko wzmocni więź między wami dwojgiem i zbliży was do siebie. Nie jesteśmy wolni od nieporozumień i konfliktów, w tych trudnych sytuacjach dialog jest najważniejszy… Nie chowaj jak struś głowy w piasek.

Komunikuj się, starajcie się rozwiązywać razem problemy pamiętaj tłumiąc je sam pozwalasz rozprzestrzeniać się, jest to jak jad który niszczy waszą przyjaźń i miłość. Bądź świadomy, że ten jad osłabia miłość między tobą, a twoim partnerem.

Zobacz jak nieporozumienie wpływa na wasz rozwój na osobowość . emocje. Postrzegaj to jako punkt kulminacyjny, żeby zawsze być razem we wszystkim aby razem wzmocnić się i zbudować swoją miłość.

Każdy związek ma swoje nieporozumienia i walki, jest to nieuniknione.

Liczy się sposób, w jaki rozwiązujesz te nieporozumienia. Miłość jest priorytetem; to nigdy nie jest drugi wybór. Jeśli możesz znaleźć czas na pracę i inne rzeczy, możesz znaleźć czas dla swojego partnera.

To takie proste. Zawsze jest czas by zadzwonić, zawsze jest czas by kupić kwiatka bez okazji, zawsze jest czas na uśmiech. otwartość i serdeczność tak naprawdę to macie tylko siebie Nigdy nie możesz oczekiwać, że związek się rozwinie, jeśli o niego ani o nią nie zadbasz do wszystkiego jesteś potrzebny ty, ja, ona , ono jesteśmy tacy sami jak nie podlejesz kwiatu swym domu ani w ogrodzie nic nie zyskasz zwiędnie …
Jeśli nie spędzasz cennego czasu ze swoim partnerem i sprawiasz, że czuje się kochany, to twój związek jest daremny i zmierza w kierunku bliskiego upadku.

Możesz robić niezliczone wymówki i próbować usprawiedliwić swoją nieobecność, ale to nie zmieni faktu, że twój związek więdnie.zamiera. Pozwól odrodzić się miłości w tobie.
To ty musisz zdecydować się poświęcić ukochaną sekundę. Zatrzymaj się i cofnij o krok, wybierz numer do partnera, pozostań z nim i połącz się. Nawet duchowo pomyśl co robi… Niech te cudownych chwil będzie jak najwięcej. Niech miłość będzie Twoim przewodnikiem po uzyskaniu cech dobrego związku dla ciebie i twojego partnera. okaż im, że twoi najbliżsi mają dla ciebie znaczenie. Namaste Joanna

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top