Pokochaj swe wewnętrzne dziecko- o szczęście trzeba zawalczyć

Znajdź miejsce w swoim wnętrzu, gdzie nie ma nic niemożliwego,o szczęście trzeba zawalczyć.Lepiej walczyć za coś, niż żyć bez celu. Pokochaj swe wewnętrzne dziecko…. Znajdź radość i spokój, właśnie teraz w przeżywanej chwili .

Szczęściu i spełnieniu marzeń trzeba dopomóc, może warto spróbować oddzielić swój odpoczynek od codziennej pracy i znaleźć dla siebie trochę miejsca i dla swoich bliskich w jak zwykle napiętym Twoim grafiku. …. Pamiętaj, nie warto tracić czasu na kogoś, komu dla Ciebie bezustannie brakuje mu czasu , by spędzać go z Tobą lub Ciebie lekceważy. Nie szukaj szczęścia tam, – gdzie go nie ma. Nie trać czasu na coś…co niema sensu.

Wszystkie ścieżki życia prowadzą do jednego celu, by okazać innym czym jesteśmy, pokazać swą wartość…

bez wzgledu ile razy upadniesz załamiesz się;- jakaś cząstka Twego wnętrza powie ci jesteś silny trzeba wstać poprostu nie poddawać się trzeba iść dalej, warto kolejny raz zawalczyć, zrób to dla siebie.

życie jest pełne niespodzianek,uczymy się cały czas jak je pogodzić z nadarzająca się chwilą, naucz się przyjmować to co dostajesz, bądź wdzięczny.

Dając nie żądaj wdzięczności .poczujesz szczęście w Twym sercu jeśli zrozumiesz, że niema nic niemożliwego …

Bo Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełniać swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej potrafią. Nie pozwól, by ktokolwiek ograniczał Twoje szczęście …pasję… ,niema takiej opcji … Czas najwyższy z tym skończyć! I uwierzyć w siebie dasz radę odwagi .nikt nie wymaga od Ciebie nic ponad twoje siły. W swoim wnętrzu w ciszy odnajdziesz wewnętrzną siłę bowiem niema nic niemożliwego dla tych którzy wierzą i ufają. Dla mnie ostoją jest medytacja może skorzystasz z mojego doświadczenia;- długi relax na łonie natury daje mi wytchnienie …radość z budzącego się życia wzmacnia me skrzydła do lotu do kolejnych zmagań w codziennym trudzie. Narzędziem w działaniu …są moje perły medytacji ,metody oddychania…

w ciszy szukaj mądrości

w ciszy pokonasz złości

w ciszy odnajdziesz siłę

by działać…

Scroll to Top