podążaj za głosem serca

Wyobraź sobie przez chwilę, że harmonijnie uczestniczysz w życiu. Nie rozumiesz słowa walka lub jest mi ciężko, Lęk, smutek, żal….

Twoje życie płynie łatwo i wydaje się, że wszystko przychodzi do ciebie bez wysiłku. Nie jesteś wstrząśnięty falami emocji lub pływowymi zmianami życia masz do tego dystans. Czujesz się wspierany przez boską obecność, którą stale nosisz w sobie, ale której nie próbujesz nazywać, rozumieć ani wątpić. po prostu wiesz nic… Czujesz , że jest tam tylko w błogości i bezruchu. Budzisz się każdego ranka motywowany świeżym oddechem z wdzięcznością za kolejny dzień podekscytowaniem wiedząc, że zrobisz coś zgodnie ze swoim celem życiowym i boską wolą. Jesteś mistrzem masz w świadomą kontrole nad opanowanie własnego życia w drodze do siebie .

Nie znam każdego z was czytającego ten artykuł, domyślam się, że dążyliście lub próbowaliście osiągnąć tę życiową biegłość w taki czy inny sposób, czy był to określony cel, czy inny. Być może przeczytałeś kilka książek na temat rozwoju osobistego, duchowości lub systemów filozoficznych słuchasz muzyki, medytujesz… Być może czytasz krok po kroku mego bloga urzeczywistniasz życie metoda kroków – zaufania i wdzięczności…uczestniczyłeś w niektórych warsztatach ze mną onile być może chcesz dalej iść ze mną codziennie odkrywają na nowo drogę do siebie co dzienna pracą. Każdy z nas jest cząstką wszechświata. budzimy się poruszamy i jesteśmy uśmiechnij się ten kolejny dzień jest dla ciebie podążaj drogą do siebie urzeczywistniaj swoje zamiary…. odwagi namaste Joanna

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top