Piękno jest w nas…otwórz swoje drzwi wewnętrznego ogrodu poznawania siebie…

Mój drogi moja droga każdy dzień jest świeżym nowym dniem. Kiedy obudzisz się przed każdym z nas są tajemnicze drzwi.

Spoglądasz intensywnie przez dziurkę od klucza na widok, który jest ukryty przed twoimi oczami. Dostrzegając przebłyski koloru i światła promieni słońca. Zastanawiając się, co jest za drzwiami, mrużysz oczy i pochylasz się na czworakach, aby zobaczyć to z innej perspektywy, a ostatecznie znajdujesz klucz leżący na podłodze.

Z niecierpliwością i wyczekiwaniem przekręcasz zamek i delikatnie otwierasz drzwi. Tam przed tobą znajduje się najpiękniejszy tajemniczy ogród. Ogromny promień koloru i delikatny powiew wiatru wraz subtelnym zapachem wiosennych kwiatów pobudzają Twoje zmysły, gdy spacerujesz wśród oszałamiających widoków złotych migocących pereł rosy niczym poranny szal gwieździstych łąk prowadzą Cię dalej do ogrodu Twojego umysłu.

Ostrożnie spacerujesz po świeżej, żyznej trawie, zwilżonej kryształkami rosy pochłaniając każdą chwilę, zatrzymujesz się i wsłuchujesz w delikatny szum szemrzącego potoku. Po cichu wchodzisz dalej w tę cudowną krainę matki natury. Po lewej stronie zauważysz , ptaki wijące gniazda w konarach drzew nieco dalej ujrzysz prowadząca tajemna ścieżkę , która jest teraz dla ciebie widoczna i tam ją widzisz. To twoja przestrzeń, poczucie piękna i zachwytu, przestrzeń pól i kwiecistych łąk. Podekscytowana biegniesz z zachwytem, ​​wydając z siebie okrzyk rozkoszy. Boso jak dziecko czujesz się wolny, uśmiechasz się do siebie. Śpiewasz jakby nikt nie słyszał, kochasz jakby nikt ciebie nigdy nie zranił, tańczysz jakby byś był ponad wszystkim jak by było niebo na ziemi. Twoje oczy odwracają się od bezchmurnego nieba, jasnoniebieskiego z nutą ciepła. Dostrzegasz  stado migrujących ptaków szybuje wysoko nad tobą na wezwanie natury, przywracając cię do swoich myśli. Ptaki mówią do ciebie, przyjdź czas, aby polecieć na gniazdo i ruszyć w innym kierunku… to droga wyborów i twych decyzji .

Wchodzisz głębiej i głębiej, aby znaleźć prawdziwego siebie. Pokój i światło są zawsze w tobie, gdy twój krok staje się bardziej widoczny. Złote pole jest teraz tablicą obfitującą wiosennego kwiecia w bieli drzew w żółci żonkili, kolorowych bratków. . Tańczą i kołyszą się z wiatrem, gdy stoisz wśród nich, sięgając w dół, zanurzasz się w tej rzeczywistości, czujesz się bezpiecznie i wychowany, znajdujesz miejsce na odpoczynek.

Wpadając w błogi stan uspokajający, stajesz się świadomy tego, jak światło czuje twoje ciało. Ciepło naszej najjaśniejszej gwiazdy lśni blaskiem światła nad twoim teraz zrelaksowanym ciałem, dając ci energię do leczenia. Czujesz się bezpiecznie i otulony delikatną kąpielą leczniczą, która działa kojąco na całe ciało. Wchodząc i tracąc świadomość, stajesz się świadomy pięknej, jasnej istoty światła, która otacza cię miłością i radością. Są z tobą, pomagając ci leczyć i przypominając ci; nigdy nie jesteś sam.

To jest twój czas na uzdrowienie, a teraz zostawię cię tam na chwilę, coraz głębiej i głębiej zapadasz się w siebie, pozwalając uzdrawianiu swobodnie płynąć do ciebie. Oddychaj powoli weź wdech i powoli jak najwolniej weź wydech… czerp siłę witalną ze źródła .

Słodki dźwięk słowika przenosi Twoją uwagę z powrotem na pole kwiatów. Wyciągasz się i dotykasz żywych zawilców, stokrotek uśmiechasz się, widząc delikatną mysz polną biegnącą po łodydze. dostrzegasz żabie gody, Oczy teraz szeroko otwarte, czujesz się czujny i gotowy na podbój świata. Z tego miejsca zaczynasz wracać ścieżką, przez liczne pola złotych kwiatów wiosennego podbiału. Zatrzymujesz się na chwilę i wdychasz ten magiczny kolor bogactwa na wszystkich poziomach, wspaniały, odważny i jasny. Czujesz się teraz upoważniony, aby z łatwością przejść przez drzwi, spoglądając wstecz na strumień jaskrawych kolorów, które tańczą na twoich oczach. w bieli kwitnących drzew. Zamykając za sobą drzwi, wiedząc, że możesz wrócić na ten świat, kiedy tylko zechcesz, czujesz się błogosławiony i pogodzony ze sobą.

Przez dziurkę od klucza życia odnajdujesz siebie, wiedząc, że jesteś jasną istotą miłości i światła. Jesteś wystarczający, wyjątkowy… Namaste Joanna

Scroll to Top