Otwórz się podziel się dobrem…

Przyjacielu wiara w siebie może sprawić że przezwyciężysz próby… żyj życiem w pełni daj czas sobie…Usuń z życia cząstkę nie … niezadowolenie, niechęć, nienawiść, niewiara, nieprzyjaźń, niepowodzenie, nietolerancja niesmak, wszystkie śmieci zapakuj do worka i wyrzuć na śmietnik . ukierunkuj swoje życie, myśli, postępowanie …

Zbadaj o swoje uczucie. spójrz Co jeszcze się za nim kryje: zazdrość, złość, poczucie niższości? Ważne jest, żeby tę niechęć poznać. Przyjmujemy tylko to, co znamy. Przyjrzyj się swoim emocją…

Bądź jednak bardziej w uczuciach niż myślach na ten temat.

Co spowodowało, że czujesz się w ten sposób? Skąd się biorą w nas niewygodne emocje? Sięgnij do przeszłych wydarzeń i przypomnij sobie, kiedy najwcześniej tak się czułaś. Uświadom sobie, że już nie musisz się tak czuć.
Zrozum, że każda negatywna emocja, niechęć wpływa na uruchomienie niekorzystnych reakcji w twoim umyśle i ciele. Jeśli już zdołałaś ją poczuć i znaleźć jej przyczynę z przeszłości, możesz z niej zrezygnować. To ty masz kontrolę, nad emocjami nie odwrotnie.

Pozwól sobie być sobą Przygotuj się do pozbycia się niechęci. Spowolnij swój oddech, rozluźnij mięśnie twarzy, szyi i ramion. Oddychaj głęboko. Przy wydechu zacznij wydawać jakiś dźwięk, obserwując jego wibracje w klatce piersiowej. W ten sposób zwalniasz wewnętrzne napięcie, spowodowane przez tę trudną emocję.

  • Zapytaj siebie: „Kto czuje niechęć?”. Nie musisz odpowiadać konkretnie na to pytanie. Chodzi, żebyś zidentyfikowała swoje najgłębsze wartości, które niechęcią nie są. Ty nie jesteś swoją niechęcią. Zapytaj siebie: „Co chcę czuć?”. Współczucie, miłość, błogość? Poczuj te uczucia w ciele.
  • Rozejrzyj się dookoła. Odkryj piękno wokół siebie na każdym kroku. Zobacz, jak uśmiecha się twoje wewnętrzne dziecko, jakie piękne są kwiaty w doniczkach, jak jasno świeci słońce. Poczuj wdzięczność za to, czego doświadczasz w swoim życiu każdego dnia…
  • Zrób życzliwy gest. Zachowuj się tak, jakby niechęć nigdy nie była twoim udziałem. Mów wszystkiemu tak, weź pod uwagę uczucia innych, otwórz się na dzielenie się dobrem.
  • Wyznacz własną ścieżkę uczuć. Niechęć sprowadziła cię na drogę odczuwania, która nie jest twoja. Okoliczności, w których pojawiła nie są tobą, one się tobie przydarzyły. Jesteś już na właściwym miejscu, teraz wyznacz drogę, którą chcesz iść. Jakie uczucia wybierzesz teraz?
https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top