Nowy dzień jest nowym początkiem…

Jak wyłączyć nasze myśli, które Cię zadręczają?

Uwierz w siebie dasz sobie radę. Jak długo jest Ci dobrze tak trwaj doświadczaj życia. Nie rozmyślaj o tym co nie jest dla Ciebie dobre.

Nie wracaj do przeszłości. Dla mnie lekarstwem jest medytacja i modlitwa, samodyscyplina.

 Akceptuję to co mnie  spotyka, co dotknęło mnie.  Ufam ponad wszystko. Każdy dzień jest moim kolejnym, nowym, zwycięstwem.

Medytacja i świadomość to moje; tu i teraz – chcę i działam, muszę, bo ,,mogę wszystko w tym który mnie umacnia,, ten cytat powtarzam często   uskrzydla mą nadzieję i wiarę. Uwierzyłam, od wielu lat że drzemie w nas  wewnętrzna siła co dała mi i innym moc przetrwania w nie jednej porażce.

PAMIĘTAJ… Nowy dzień jest nowym początkiem…

  • Doświadczyłam moc radykalnego wybaczenia i słońce jeszcze raz zaświeciło na mym niebie.  Tak więc nowy dzień jest nowym początkiem, tu i teraz. Warto wymagać od siebie.  Czuwać nad swoimi emocjami i wycisz się. Warto świadomie słuchać wewnętrznego dziecka, które znajduje siłę wewnętrznym spokoju. Słuchaj tego co da ci odpoczynek, relax, spacer, dobra muzyka, a w czasie niej refleksja krótka medytacja i wyciągnięte wnioski. Na pewno znajdziesz czas i napełnisz się tym co słuchasz, tym co przeżywasz w danej chwili. Wycisz i odłącz swe myśli  i to co Cię nęka. Słuchaj to co Ci odpowiada. Przyciągaj do siebie rzeczy dobre. Nie trwaj w sytuacjach nie do wyjścia. Nie analizuj i nie rozważaj i nie pogłębiaj swego smutku. Realizuj swe marzenia, nie porównuj się do innych. Zanurz się w swojej inspiracji. Bądź twórczy, nie bądź kopią bo jesteś unikalny tylko w tedy kiedy   jesteś sobą. Unikalność, wyjątkowość jest w każdym z nas. Warto porzucić etykietki jak się zachowują koledzy i koleżanki co powiedzą o Tobie inni   w Twym otoczeniu. Miej inspiracje  i intencje. Unikalność wydobądź z siebie. Masz swe bogactwo wewnątrz siebie. Bądź sobą doskonal to co robisz każdą czynność wykonuj jak najlepiej potrafisz. Każdy dzień  przez Ciebie wykreowany będzie nowym sukcesem, zwycięstwem. Cokolwiek robisz rób to doskonale jak najlepiej potrafisz. To jest bycie tu i teraz. Masz się podobać sobie i żyć w zgodzie z samym sobą  wówczas będziesz szczęśliwym  pogodnym radosnym człowiekiem sukcesu, a każdy dzień będzie początkiem czegoś nowego- najlepsze jeszcze przed Tobą…
Scroll to Top