Nikt nie może sprawić, że uwierzysz w siebie… tylko Ty…

Spróbuj zadać sobie pytanie, co żywi w przyszłości, aby ukraść od Twojego dzisiaj? 

Co udało mi się dziś osiągnąć i z czego jestem szczególnie dumny?

Czego nie zrobiłem choć chciałem?

Co mnie powstrzymało?

Co będąc w podobnej sytuacji mogę zrobić, by pokonać swoje lęki i obawy w przyszłości?

Zawsze będą przeszkody i przeszkody do pokonania w zewnętrznym świecie i na naszej ścieżce życia, a wszystko może nie pójść zgodnie z planem lub pragnieniem. Zawsze będziemy wyznaczać cele, a cele dla nas samych zawsze być mogą czymś innym do zrobienia lub osiągnięcia. Nie pozwól, aby chwila, w której żyjesz, została poświęcona lub zrujnowana z innego czasu, fantazja o tym, co może być.

Nie pozwól  by energia strachu i lęku utrzymywała cię w umyśle … nie lękaj się  nie rozmyślaj?

Co by było,gdyby? Twoje dlaczego ? Gdybyśmy cały czas odrzucali wszystko ze względu na strach przed działaniem i nigdy nie rozkoszujemy się tym, co jest przed nami przez cały czas? Radość i podekscytowanie chwilą rzeczywiście były żywe, zamiast tego nasze życie stagnacja, być w bezruchu, jaki byłbyś bez celu?

I nawet kiedy osiągniemy nasze cele, zawsze będzie inny cel lub wyzwanie czekające w kolejce, ponieważ nasze życie powinno mieć ruch naprzód, który powinien rozszerzać się poprzez nasze uczenie się i doświadczenia. Wyobraź sobie, jak mogłaby wyglądać ta chwila, gdyby była wolna od twoich przyszłych fantazji i gdybyś nie martwiła się o swoje życie poza tą chwilą i po prostu żyjąc teraz, jak łatwe byłoby Twoje życie.

Nikt nie może sprawić, że uwierzysz w siebie, ale Ty możesz, tylko Ty…


Akceptując moment, w którym Twoje życie i życie w tym momencie w jakiś sposób odbiera Ci presję, ponieważ tylko musisz poradzić sobie z wydarzeniem w tym momencie, a nie wszystkimi wzniosłymi fantazjami, które stworzyłeś w swoim umyśle na przyszłość i dodając je do już obecne naciski TEGO momentu.

Pamiętaj, że nie mówisz, że przestaniesz realizować swoje cele lub marzenia i nie zaprzeczasz, że masz problemy. Po prostu pozwalacie, aby ta chwila była tym, czym jest, i czynicie z nią pokój i możliwość cieszenia się nim. Teraz możesz zobaczyć jego piękno i głębię, która jest również głębia wszystkiego, czym jesteś i wszystko dookoła.

Ta chwila jest wystarczająca, nie oznacza, że ​​cały Twój ból zniknie, jeśli będziesz się zmagał, ale przyniesie radość tego, co jest przed Tobą na samym środku.
Pozwól, aby ta chwila wystarczyła, aby żyć w niej i nie dodawaj niepotrzebnych strach owych fantazji i komplikacji.

Rozejrzyj się wokół i zobacz piękno życia, piękno tego momentu, kiedy oddychasz, to świat w którym żyjesz. troszczy się o Ciebie  bo jesteś jego cząstką.
Życie w tej chwili jest darem, który pozwala nam tworzyć przyszłość, której chcemy … bez poświęcania dzisiaj!

Chwila to Twoje życie, przeżyj  ją jak najlepiej….  https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/

Scroll to Top