Nigdy nie poddawaj się. Warto zawalczyć o siebie.

Dziś o aniołach … wierny przyjaciel…

Anioł Twój. Szanuje Twoje wybory, ale nie powie Ci – już mam ciebie dość. Nieraz człowiek ma dodatkowe światło, że otrzymanie danej łaski odbyło się za pośrednictwem Anioła. Owo wewnętrzne przekonanie  jest dodatkową łaską, którą otrzymujemy. To są natchnienia, dobre postanowienia czy decyzje, aby gdzieś pójść, bo ktoś nas potrzebuje. Proś z pokorą o światło, o radę, pomoc, a intuicyjnie będziesz miał/ła inne spojrzenie w danej sytuacji.  Otwórz się i słuchaj pozwól , a na pewno dostaniesz przez medytacje i modlitwy światło, ochronę,  opiekę w trudnościach, wsparcie w przeciwnościach.  Każdy z nas podąża swoją własną ścieżką w życiu. Dla jednych jest ona dość prosta i szeroka, jednak dla innych osób może się ona okazać dość kręta i wyboista. Pamiętaj jednak, że tylko najlepsi otrzymują najtrudniejsze zadania w życiu, dlatego mierząc się z wielkimi wyzwaniami i problemami, a następnie wychodząc z nich, możesz przyjąć ten sukces z dumą i wielką satysfakcją, szybując z orłami.

Zazwyczaj każdy z nas przychodzi z pewnym zadaniem, które ma do spełnienia. Jednak większość nie jest świadoma swoich celów, do których ma dążyć. Tym samym jest wiara w siebie, która znacznym stopniu może decydować o Twoim rozwoju i osiągniętych wynikach.
Realizując i urzeczywistniając zewnętrzny i wewnętrzny zamiar, słyszysz dookoła że nie dasz rady, osłabiając Swój wewnętrzny potencjał i samoocenę,  mimo wszystko  nie poddajesz się, bo wierzysz w siebie, to jestem przekonana, że Twoje szanse wzrosną. Pamiętaj, przyjaciele tylko będą Cię wspierać, wówczas osiągniesz najlepsze rezultaty… nigdy nie poddawaj się .

Scroll to Top