Nie żyj przeszłością – żyj teraz, świadomie wybieraj to co najlepsze…

Każda z nas jest inna. każdy jest inny. Co zrobić by przemienić swoje życie Jaki / jaka jesteś na prawdę? Sporządź ze mną listę kroków ;-


Usuń z drogi wszystkie przeszkody, które Cię blokują nieuzasadniony strach i obawy, brak wiary w swoje możliwości, poczucie winy, gonitwa myśli.

Nie żyj przeszłością żyj teraz, świadomie wybieraj co najlepsze…
Codziennie pracuj nad tym, aby świadomie przyciągać pozytywne zdarzenia dzięki swoim myślom i uczuciom.
Czuj wdzięczność, jakby Twoje marzenia już się spełniły.

Bądź wdzięczny, wdzięczność jest najsilniejsza energia wszechświata
Bądź cierpliwy i ufaj, że to, czego pragniesz, urzeczywistnisz swoje zamiary najbardziej odpowiednim dla Ciebie czasie.

Ważna jest tu konsekwencja i codzienna praktyka. Nie wystarczy, że raz przeczytasz coś inspirującego, bo może i umysł się czegoś dowiedział, ale ciało , które jest naszym nieświadomym umysłem tego nie doświadczyło.

Musisz codziennie pracować nad sobą, podejmować kroki w kierunku zmian i świadomie dobierać swoje myśli i emocje.

Wielu z was wie, że byłam w klasztorze tam otrzymałam nie jedna lekcje życia nie zmarnowałem tego czasu, przygotowywałam na więcej.

Przyjacielu w którymkolwiek momencie życia jesteś, nie marnuj czasu. Przygotowuj się do kreowania rzeczywistości, jakiej pragniesz – rozwijaj się, czytaj, ucz się, próbuj, działaj, wybacz sobie i innym, ciesz się życiem.  Decyzje i akcje podjęte dzisiaj zdefiniują Twoje jutro. Masz moc kreowania własnej rzeczywistości, więc proszę, nie zmarnuj żadnej chwili żyj tu i teraz …postaraj się w ciągu dnia kilkakrotnie obudzić się na nowo, że wszystko dzieje się tu i teraz – dzieje się na prawdę, że jesteś świadoma/my swej rzeczywistości. Bądź sobą z każdym dniem wszystko staje się lepsze. Świecie daj mi siebie. Jeśli chcesz cieszyć sie uznaniem i szacunkiem drugiego człowieka spraw by on się czół ważny w twoich oczach. Jeśli chcesz by obdarzono cię sympatią nie uzyskasz nic za piękne oczy. Jeśli potrzebujesz pomocy i wsparcia pomagaj sam – tym samym zwiększ znaczenie drugiej osoby. Żaden człowiek nie chce być mniej znaczący jak ty. Jeśli chcesz otrzymać wzajemna miłość zrezygnuj z prawa posiadania stosunków i zależności uda ci się to jeśli będziesz po prostu kochać – nie licząc na nic taka miłość jest rzadka nie spotykana i nikt się jej nie oprze. Pamiętaj otrzymasz to z czego zrezygnowałaś/łeś odwagi pozwól sobie na szczęście…

Scroll to Top