nie zbieraj negatywnej energii od ludzi i otaczającego cię świata. Dbaj o swoją przestrzeń…

Jak poradzić sobie ze stresem.Jak oczyścić swoja przestrzeń z negatywnej energii – czas na oczyszczenie. Czas na zmianę ciężko powiedzieć za Hiobem Pana dał pan zabrał niech imię Pana będzie pochwalone…
Bez względu na to, jak zdrowo prowadzisz życie, nie poddawaj się nie zbieraj negatywną energię od ludzi i otaczającego cię świata.

Pamiętaj że ​​duchowe oczyszczanie negatywnej energii jest istotną częścią twojego metafizycznego schematu zdrowia.

Na szczęście istnieje kilka prostych sposobów na oczyszczenie negatywnej energii.

Oto niektóre z najprostszych sposobów na uwolnienie się od negatywnej energii w sobie , w pracy i w domu.w swej przestrzeni..

-Wprowadź światło do Twojego życia, zapal świece w intencji ochrony twego domu

-Mantra oczyszczająca
Posiadanie mantry oczyszczającej jest pierwszym krokiem do prowadzenia duchowo zdrowego życia.

Mantra oczyszczająca jest tylko krótkim zwrotem nasyconym energią oczyszczającą. Możesz go nasycić podczas medytacji, modlitwy wdzięczności stwierdzając swój zamiar. to kilka przykładów

-Moja aura jest czysta ,

.-W sobie mam siłę wewnętrzną,

-Tobie ufam .. Jezu ufam Tobie…

o Najwyższy nasz Panie na dłonie splecione me spójrz niech płynie chwała jak kadzideł dym.. – jestem wdzięczny z każdy dzień…

Następnym sposobem to Kąpiel Z Solą Epsom
Nie ma nic lepszego niż przyjemna, gorąca kąpiel wieczorem, aby zmyć cały dzień, a to samo można powiedzieć o negatywnej energii.

Pół szklanki soli epsom w wannie oczyści twoją aurę, usuwając negatywną energię, która powoduje, że staje się mętna.Oczyszczanie źródła
Jeśli chcesz pozbyć się nadmiaru energii ujemnej, a jednocześnie dać sobie impuls, możesz użyć medytacji Źródła, aby całkowicie opłukać system.
Moj przyjacielu Usiądź w swojej przestrzeni medytacyjnej z czakrą korzenia na ziemi. Połóż dłonie na ziemi przed sobą.

Poczuj energię źródła przepływającą przez czakrę korzenia i czakrę serca, wypychającą negatywność i ciemność przez ramiona i z powrotem w ziemię.

W ten sposób pomóż energii płynąć, wykonując ćwiczenia oddechowe.Muzyka dla duszy
Doskonałym sposobem na usunięcie negatywnej energii i ujemnej energii, która gromadzi się w domu, jest odtwarzanie muzyki oczyszczającej energię. Nakarm swa duszę Muzyka uzdrawiająca , pieśń wieloryba i dźwięki natury to wspaniałe dźwięki oczyszczające, które pomogą ci odeprzeć negatywną energię.

Nie musi to być muzyka oczyszczająca, a konkretnie!

Używaj muzyki, która cię uspokaja, ponieważ interakcja z twoją energią zapewnia właściwości oczyszczające, .

Ziołowe ustalenia dla biura
Jednym z miejsc, w którym trudno jest uniknąć ujemnej energii, jest praca.

Jeśli pracujesz przy biurku, proste ziołowe połączenie lawendy, mięty i trawy cytrynowej może pomóc w absorpcji najgorszego negatywnego wpływu, który pojawia się w ciągu dnia roboczego.

Umieść je w garnku z solą, aby naładować moc oczyszczania.
Oczyszczanie ujemnej energii za pomocą soli morskiej – przodkowie pokazują drogę

-Smużenie szałwią
Wreszcie, rozmazywanie szałwii jest jedną z najtrwalszych i najczęściej stosowanych technik oczyszczania negatywnej energii.

Weź szałwię, włóż do czegoś ognioodpornego i podpal. Najpierw najlepiej otworzyć okno.

Kiedy nosisz go po pokoju, delikatnie unosząc dym, aby krążył w powietrzu. W ten sposób sprawdź, czy wyczuwasz ujemną energię opuszczającą pomieszczenie.

Scroll to Top