Nie ma sensu pytać o drogę, jeśli nie słuchasz odpowiedzi z wewnątrz…

Nie ma sensu pytać o drogę, jeśli nie słuchasz odpowiedzi. Jest bardzo trudny czas dla nas wszystkich .

Odzyskanie życia po utracie pracy oszczędności pora zaciągnąć rękawy i z nową intencją i wolą, abyś mógł przez to przejść.i odrodzić się na nowo.

Pozwalając sobie na rozpacz, lęk , strach, zadbać o swoje zdrowie , zdjąć kagańce bez atestu, które niestety przyczynią się do chorób puc, niedotlenienia mózgu i serca i narządów wewnętrznych- przykre jest że ślepo zaufaliśmy , Wszystkich nas nie zamkną ile potrzebujesz czasu by uwierzyć w siebie czy chcesz marnować czas
na rozpacz. Jest najpiękniejszy miesiąc maj, ciesz się życiem i słońcem Opłakiwanie utraty pracy by zapewnić byt w życiu osobistym doświadczeniem nie pomoże ci w niczym tylko pogrąży cię w pełnym negatywnych emocji i szoku duszy.

Chociaż może się wydawać, że pławienie się ujemną energią może przynieść efekt przeciwny do zamierzonego, lepiej jest teraz uwolnić tę energię, niż wykorzystać ją na później. W pewnym momencie będziesz musiał zaprzestać rozpaczać nad utraconym dobytkiem a powinien to być moment, kiedy poczujesz się gotowy.

Uważaj, aby zbyt długo nie opłakiwać twojego niepowodzenia nie wierz ślepo co mówią media…

Możemy się przekonać, że nie jesteśmy gotowi zatrzymać się jako mechanizm obronny, nawet gdy nadejdzie właściwy czas, aby powrócić z krawędzi.

Po kilku dniach mam nadzieję że nadszedł czas, aby rozpocząć proces gojenia. Byśmy pomagali sobie wzajemnie.

Rysowanie siły z separacji w naszych domach
Musisz teraz zdać sobie sprawę, że utrata cię nie złamie.

W rzeczywistości całe doświadczenie może cię wzmocnić.

Ale musisz aktywnie czerpać siłę . Oznacza to aktywne uzdrowienie i przejęcie kontroli nad sobą i życiem.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wyrazić swoje emocje i pozwolić sobie je poczuć.

Dzielenie się z innymi jest świetne, ale staraj się nie obciążać innych zbyt mocno. Spowoduje to uszkodzenie relacji i wprowadzi więcej negatywności do twojego życia.

Radzenie sobie z trudnymi sprawami uczy nas, jak radzić sobie z większymi trudnościami w przyszłości.

Medytacja dla samorealizacji

Czas odkryć siebie

Medytacja to świetny sposób na oderwanie się od wzmożonego stresu w życiu, a także zapewnienie pojazdu do odkrywania siebie.

Skorzystaj z tej okazji, aby samodzielnie odkryć, co potrafisz.

To nie pozbędzie się bólu utraty, ale pamiętanie, że jest to tylko niewielka część znacznie dłuższej podróży, może pomóc zachować perspektywę w tym trudnym czasie. odwagi

Scroll to Top