Nie czekaj na jutro. Dziś to Twoje teraz.

Ufaj głosowi swojej duszy umysł może się mylić, a dusza nigdy się nie myli jeśli się w nią wsłuchujesz. Wymieć z Twojej przestrzeni wszystkie śmieci co psuja ci życie. Zostaw plecak codziennego ciężaru, rozpakuj go, weź z sobą wdzięczność, miłość, przebaczenie i uśmiech. Nie sprzeniewierzaj się sobie, nie zdradzaj samego siebie nie zapominaj, że moc jest w Tobie. Jeśli chcesz wyznacz sobie cel, ustal swoje zasady. Nie marnuj czasu i zaplanuj swoją przyszłość w sposób świadomy. Wyrusz w podróż w głąb siebie. Pamiętaj, jedyne ograniczenie to Twoja wyobraźnia. Wiesz więcej niż myślisz. Kreuj projektując swoje zamiary, formułując jasne cele. Odpowiedz sobie na kluczowe pytanie – Dlaczego to robię? Jak to robię? Po co się uczę? Co chcę przez to osiągnąć? Każdy ma swoje własne, najbardziej słuszne i prawdziwe powody – to one mają pełnić rolę skutecznego stymulatora kreowania swej rzeczywistości, Twoich działań i przedsięwzięcia. Dlatego też poczuj w pełni aby zrozumieć to, czego pragniesz. Tylko w ten sposób masz szansę dotrzeć do sedna i osiągnąć sukces. Weź ze mną białą kartkę by zrobić swój plan zmian duchowych oraz pracy nad samym sobą. Kieruj się tylko dobrymi intencjami. Wytęż nieco swoją wyobraźnię i opisz swoje cele w taki sposób, aby oddziaływały na Twoje zmysły, wypunktuj wszystkie czynności, które musisz zrealizować, aby osiągnąć konkretny cel., Każda z tych lekcji moich doświadczeń dodatkowo Cię wzmocni w Twojej drodze na sam szczyt. Po prostu uwierz w siebie, że jesteś w stanie to zrobić, że jesteś w stanie wygrać swoje życie! Bo w rzeczywistości wszystko można osiągnąć, gdy człowiek się uprze i wytrwale dąży do celu. Takie cuda zdarzają się codziennie. Pozwól sobie na niejeden cud w swoim życiu… Nie czekaj na jutro. Dziś to Twoje teraz. Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej, wyciągnij dłonie i urwij kawałek nieba dla siebie. Śmiało! Dokonaj tego cudu ♥♥♥ Ja tego doświadczyłam… i wygrałam… Zarządzaj swoją rzeczywistością. Nie poddawaj się wątpliwości znajdź pokłady energii w sobie. Twoje życie to czysta karta na której można zapisać wszystko. To ty masz zdolność wybierania, kreowania. To ty jesteś pisarzem swego życia, w którym jesteś główna postacią. Wybieraj to co najlepsze dla Ciebie. Pozwól sobie być sobą. Zarządzaj swoja rzeczywistością, a świat sam się zatroszczy o ciebie. Zaufaj intuicji. Dostrzegaj piękno świata . Bóg dał Ci to wszystko bo Cię kocha. On nie jest poza Tobą tylko w Tobie. Cząstka Boga jest w każdej istocie żywej. Jeśli w nas jest cząstka Stwórcy to jesteśmy Jego dziećmi … nie ważne w jakiej się narodziłeś religii. Ważne jest byś był dobrym człowiekiem, a świat w swej miłości zatroszczy się o Ciebie. UFAJ POZWÓL SOBIE BYĆ SOBĄ pokochaj miłością bezwarunkowa siebie odpuszczaj. Otwórz się na dialog który jest najpotężniejsza siłą w budowaniu relacji z człowiekiem . Pozwól sobie być sobą , a innym być innym.

Słowa są tym kim jesteś.

Naucz się słuchać innych. A będziesz cierpliwy, łagodny, mądry.

Sztuką jest milczenie.  Ktoś powiedział, że milczenie jest złotem, a mowa srebrem. Powiem inaczej milczenie jest mądrością życia. Tylko w ciszy wzrastam w pokorze, w ciszy i w pokorze jest wielkość. Atmosfera ciszy, to świadomy wybór to czuwanie w przestrzeni piękna przyrody. Przyjacielu cisza i milczenie to słuchanie, gorący powiew i żarliwe tchnienie … Odczuwanie Boga inaczej, jak tylko przez milczenie, to wytrwałe przebywanie w swojej celi w miejscu którym kochasz relaksując się trwając w medytacji. … Myśli ich krążą tylko wokół nas samych, wielkości to nasza unikalności. … Pokora jest reakcją na doświadczenie Boga oraz własnej słabości i W całkowitym zaufaniu Bogu zawiera się radość i wielkość, która nie patrzy na to, co dostaje tylko cieszy sie każda chwila i łaską .

Wsłuchaj się w Twój wewnętrzny głos sam zrozumiesz, że słowa to mądrość płynąca z serca.

Nie mów, że tego nie idzie słyszeć… czuć i dotykać…

Czy słyszysz jak drzewa  wiatrem pieśń swoją nucą?

Czy słyszysz szelest porannych gwiazd?

Czy wiesz czym jest zarządzanie rzeczywistością?

Czy słyszysz jak słońce co ogrzewa ziemię wyciąga swe szerokie ramiona  by ciepłem cię przytulić, a twemu życiu daje światło i schronienie?

Czy słyszysz jak ptaki śpiewają i swym szumem skrzydeł grają  w  ciszy?

Czy słyszysz zwierząt oddech one żyją i są  tak. jak ty?  Czy słyszysz szum strumyków i szumów mórz i oceanów?

Czy słyszysz płacz? Czy słysz śmiech?  Czy cierpienie człowieka?

Czy słyszysz dźwięk harfy, lutni gitary, skrzypiec  instrumentów  dętych .  OTWÓRZ SIĘ

Świat mówi do ciebie i troszczy się o ciebie.

Wszystko co żyje  jest cząstką wszechświata. Słuchaj swej duszy i swego serca  zawsze o nim pamiętaj…sprawca swej rzeczywistości

jesteś ty sam, urzeczywistniaj swoją Twoją codzienność .żyj świadomie , a Twój świat zatroszczy się o Ciebie… Namaste Joanna

Scroll to Top