Nic nie musisz, zależy czy chcesz???

Nasza intuicja to nie tylko przypadkowy głos wewnętrzny, czy dokuczliwy krzyk naszych zmysłów. To nasza własna książka poradnictwa. To nasz kompas  Nieprawidłowo użyty może nas sprowadzić na manowce. Jednakże, gdy jest stosowany z odpowiednimi intencjami, może zapewnić nam bramę wyjścia  z największych trudności życiowych.

Nie pozwól na marnowanie swojego cennego czasu na marudzenie lub narzekanie na to, co mógłbyś lub nie możesz zrobić. Pamiętaj warto być nastawiony na działanie.  Skupić się na tym, co sam możesz zrobić i jak możesz pokonać przeszkody, aby zrobić więcej. Koncentruj się na rozwiązaniu, zamiast zadręczać się problemem. Zawsze staraj się być lepszą wersją niż byłeś/łaś wczoraj, pomimo innych, którzy mogą chcieć cię ściągnąć w duł. To jest tajemnica dobrego biznesu.  By dotrzeć do lądu trzeba płynąć bez przerwy. Tak jest w stosunku do celu. Kiedy znajdujesz się na pełnym morzu w swej łodzi biznesu trzeba płynąć  bez przerwy tak  jak wskazuje twój kompas, jeśli twój kompas będzie wskazywał dobry kierunek  wszystko co ci potrzeba to tylko zamiar, odwaga i wytrwałość.

Trzeba w tym tylko Ciebie weź swą łódź ster i wiosła i wiosłuj  tylko tyle, a nie ponad miarę.    Zobacz jak czasem nasz umysł szwankuje  czy dobrze płyniemy. Nie pewność, mgła  stresuje wioślarza dając mu wątpliwości,  czy aby dopłyniemy na miejsce. Często wioślarz  odbiega od kursu pojawiają się prądy które prowadzą na mieliznę.  spójrz czy dobrze płyniemy czy szybko będziemy na miejscu zależny od zaufania , od  zamiaru obranej drogi. Często pytania twego umysłu albo twej wyobraźni czy lęku nie pewności.  a możne uszczypliwości twego partnera lud dzieci na twej łodzi czy płyniemy w dobrym kierunku ? Czy może  znów nie ugrząźć na mieliźnie  i pobawić sie i poddać sie lenistwu? Czy wystarczy sił by pokonać trudności ? Co będzie gdy zboczymy jeszcze raz z obranego kursu?  Wracając do naszej rzeczywistości zauważ jak często  i jakie konkretne błędy popełniasz na drodze do celu?  Jak ich uniknąć.

Pamiętaj łatwiej uczyć sie na błędach innych,  po co inni maja UCZYĆ SIĘ NA TWOICH.  We wszystkim jest potrzebna energia zamiaru cel , wytrwałość świadomość   każdy decyduje sam a ty co wybierzesz ? Lepiej wziąć wiosła rozpostrzeć żagiel  wziąć ster i odwagi , nie przejmuj się tym co mówią inni, tylko bądź dobrym sternikiem a pokonasz nie jedna burze nie jeden sztorm, nie jedna przeszkodę warto . sama doświadczyłam tego …

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top