Nawet najmniejsza kropla nadziei daje siłę przetrwania

,,Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadziei może to wszystko co mu zostało,”

nawet najmniejsza kropla nadziei daje siłę przetrwania , wprowadź światło nadziei do swego życia. Życie…Wiara… nadzieja…miłość… wolność marzenia… to  najpiękniejszy  z prezentów, który otrzymał każdy z nas od Stwórcy. Tak… posiadamy wolność w po­dej­mo­waniu  własnych decyzji i wyborów.  Czasem jak Ty czy On  byłam  rozbitkiem na morzach fal życia …

Ale mam w sercu głęboką  wiarę i mam zawsze nadzieję…są burze ale po każdej burzy można dostrzec promyki nadziei słońca…Powtarzam się może… ale mam często ta myśl  dała mi siłę …może Tobie też pomoże ?
Dryfuj mój miły żaglu wiedziony wiatrem decyzji, szumem, fal tysiąca myśli, modlitw… złap wiatr w żagle nabierz siły, by stać się gotowym do czegoś co wcześniej było dla nas trudne, staraj się wykorzystać nadarzającą się okazję do działania… wiatr który pomógł nabrać prędkości i popchnął nas na nowe wody. pomógł znaleźć jakieś natchnienie, nowe, świeże chęci do działania, nowych ambicji. Daje siły by wykorzystywać możliwość realizacji zamierzeń, rozwijać jakąś szerszą optymistyczną ideę niż dotychczas…  powodzenia….

Scroll to Top