najważniejsze jest działanie – życie potrzebuje ciebie 

Nasze myśli mają potężną moc. Każdy zamiar, idea, sukces lub porażka ma swój początek w umyśle. Każdy z nas świadomie myśląc kategoriami sukcesu, skupiający się na osiągnięciu celu, prędzej, czy później osiągnie go. Człowiek który Pesymistycznie dostrzegający jedynie szarą rzeczywistość i brak perspektyw w życiu coraz bardziej przyciąga to do siebie to co negatywne. Osoba Bezrobotna skupia się na szerzącej się skali bezrobocia i niewidzący dla siebie żadnych możliwości na podjęcie pracy raczej nie będzie w stanie jej znaleźć. Czy zatem wystarczy świadomie zmienić własne nawyki myślowe, aby sukces stał się dla nas bardziej osiągalny ? Właśnie w tym celu możesz się sam przekonać, czy myśli potrafią wpływać na materię. Czy świadomie możesz sam swym zamiarem zdobyć sukces?

doświadczyć jak może pomóc sobie pozbyć się negatywnych myśli i przybliżyć do konkretnego celu. zacznij od afirmacji, relaksacji, aby odprężyć umysł. motywujących afirmacji, które są przeplatane z wizualizacją celu.

Jeżeli masz konkretny cel, który na prawdę chcesz osiągnąć i w kierunku którego starasz się cały czas dążyć, wtedy może Ci się bardzo przydać. Pamiętaj, że najważniejsze jest działanie – bez względu na to ile razy dziennie będziesz czytać afirmacje, raczej nie pomogą Ci, jeżeli będziesz oczekiwać bezczynnie, aż los się uśmiechnie. bez ciebie nic się nie dokona samo… życie potrzebuje ciebie 

Scroll to Top