Najpiękniejsze w życiu chwile; – to umieć znajdować radość w życiu, która jest najprostszym sposobem przyciągania szczęścia.

Nie oglądaj się za siebie to już było, minęło.Najpiękniejsze w życiu chwile; – to umieć znajdować radość w życiu, która jest najprostszym sposobem przyciągania szczęścia.

Warto zamknąć kolejny rozdział  w księdze życia i zacząć odnowa. Co najlepsze jest dla każdego z nas,  dla Ciebie, dla mnie.  Wschodzące słońce ukazuje pełnię piękna takich chwil, dla których warto żyć – odwagi uśmiechnij się, każdy promień słońca to uśmiech samego Boga, widzisz sam nie jesteś;
– Umocnij w sobie wiarę
bo ufać znaczy wierzyć w przygodę miłości- zawierzając Bogu. Wiara jest Twą siłą w działaniu, jest motorem podejmowaniu decyzji.
– Umocnij nadzieję
nadzieja -która boi sie ryzyka, nie była nigdy nadzieją, jest matką wytrwałych
– Umocnij miłość
miłość jest jak kwiat otwarta na to co oddajesz i co zbierasz za dobro które jest w Tobie – umiej przyjąć dar od innych.
,
Spójrz W naszym życiu są wschody i zachody słońca oby dały nam siłę i nadzieję na lepsze. Uśmiechnij  się  zasługujesz na szczęście, wszystko   najlepsze  jeszcze  przed  Tobą odwagi

Scroll to Top