najpiękniejsze chwile przyjdą same, tego nie zaplanujesz.

Pokochaj to co masz pozwól sobie na szczęście. Na pewno czytając  mojego bloga  znajdziesz tutaj krople nadziei, podmuchy wiatru, znajdziesz słowa otuchy  …nie poddaj się, zwycięsko, odważnie przejdź przez życie ufając i wierząc swojemu Bogu.

Przyjacielu / przyjaciółko pozwól sobie na spotkanie z ciszą. Choć 10 minut codziennie. Sami doświadczycie że,  Medytacja czyni nas  bardziej pewnymi siebie i  spokój wewnętrzny wyciszenie się pomaga w harmonii ciała i duszy w harmonii twej codzienności jesteśmy oaza spokoju.  Podczas ciszy  poprawia się twoja samokontrola, zmienia mózg na lepszy poprzez zwiększenie szarej materii. Poprawia także produktywność i czyni cię mądrzejszym.
Podczas medytacji oczyszczasz umysł, z codziennych problemów
to co jest wspaniałe naturalnie otwierasz swój umysł na rzeczy nowe nie odsuwaj ich od siebie, pozwól, by te myśli były obecne. 

A najpiękniejsze chwile przyjdą same, tego nie zaplanujesz.  Spróbuj by każdy dzień twojego życia miał szansę stać się najpiękniejszym.  Spróbuj jeszcze raz jakby się cofną czas , ten ostatni raz spróbuj warto zacząć odnowa, nigdy nie jest za późno zacznij dziś tu i teraz.. Dojrzewamy jak kłosy, owoce ziemi, rozwijamy sie jak kwiaty, jak kwiat otwarty na wszystko co daje ci twój świat i na to co żąda. Mija czas każdy nowy dzień, rok, to czas zmagań,  postanowień, nowych decyzji, oby przyniosły nowe ziarno, nie tylko słów ale świadectwo życia… niepowtarzalne twoje arcydzieło . Pamiętaj to ty  jesteś sprawca swej rzeczywistości   nie masz czego się wstydzić czy obawiać.  Są wzloty i upadki.   Pamiętaj nie jesteś samotny   z toba jest moc  i twój świat  troszczy się o ciebie  harmonia duszy i umysłu  kształtuje obraz twej rzeczywistości.  Wielu z nas jest  niezadowolonych z teraźniejszości  pocieszamy się ze w wkrótce będzie lepiej   przy takim nastawieniu   przyszłość nigdy nie nastąpi    zawsze majaczysz jesteś zmęczony życiem. Pomyśl   z takim samym skutkiem  możesz spróbować dogonić zachodzące słońce   mój przyjacielu pozwól sobie  mieć tu i teraz  pozwól sobie na cud  przestań tylko  pragnąć   po prostu pozwól sobie  sięgaj po swoje odwagi.    Kiedy walczysz ze światem on walczy z toba kiedy przerwiesz walkę on otwiera sie przed toba pozwól sobie mieć to co zaplanowałeś, zamierzasz pozwól sobie na szczęście   powtarzaj sobie   mój świat troszczy sie o mnie … niemów będę… mów jestem , pozwól sobie na szczęście w obfitości   godzien wszystkiego co najlepsze    

Scroll to Top