Miłości – nie szukaj, ona sama Cię znajdzie…

Sercem poczuj głębię wszechświata, którego jesteś częścią, stwórz harmonię w sobie. Nie Szukaj szczęścia ono samo cię znajdzie. Kiedy miłość puka do Twych drzwi, nie obchodzi jej to, ile masz lat. Liczy się jedynie pasja, radość z życia i chęć do odczuwania szczęścia.chęć bycia szczęśliwym , pełen piękna i harmonii. Miłość może ponownie pojawić się, zupełnie nieoczekiwanie w Twoim życiu, gdy jesteś w wieku 30, 40, 50 lub 60 lat. Twoje serce bije jak u nastolatki, nastolatka a Ty sama/sam znów zaczynasz czuć motyle w brzuchu. to jest miłość o zmierzchu w schyłkowej fazie życia.

Wszyscy wiedzą doskonale, że wiek niekoniecznie idealnie pasuje do stopnia dojrzałości psychologicznej i emocjonalnej. Ale kiedy te dwa wymiary są ze sobą doskonale zsynchronizowane, możesz w ten sposób mieć świadomość wkraczania w złoty wiek. w kraczania w twoją harmonię .

Jest to ten właśnie czas, w którym namiętność wraca z dawną intensywnością, ale jest nieco inna i równie satysfakcjonująca. Jest odbiciem naszych marzeń bycia szczęśliwym . Każdy ma tą samą cząstkę bycia spełnionym i szczęśliwym . Jak może wyglądać taka miłość, która nigdy nie powinna zostać zamknięta ani ujarzmiona, stanowi bowiem ona umiejętność rozpoczynania wszystkiego od nowa i jest zarazem prawdziwym dopełnieniem życia.

Pozwól sobie otworzyć swoje serce na miłość…
Czasami zamykasz swoje serce na nowe uczucia, mówiąc sobie, że lepiej nie upaść ponownie, nie rozpoczynać nowej relacji niż podjąć to ryzyko. Mówisz sobie, że Twój poprzedni związek zbytnio Cię zranił i jesteś zbyt rozczarowana/ny przeszłością, aby zaryzykować ponowne przechodzenie przez to samo, co kiedyś. Zaakceptuj w sobie swoje błędy i spostrzeżenia nie walcz z sobą … pokochaj siebie… zaakceptuj takim jakim jesteś…

Możesz powiedzieć, że wszystko to, co się wydarzyło dawniej, było lekcją od życia. Ale są chwile, w których po prostu się męczysz i wolisz nie myśleć o ponownym zakochaniu się. Poza przeznaczeniem, które czasami po prosu igra z Tobą, robi ono to, co lubi i będzie także czasem wystawiać Cię na próbę charakteru. Bóg ci daje kolejna szansę bycia szczęśliwym zależnym od ciebie czy pozwolisz sobie na miłość?
Czy chcesz dać sobie kolejną szansę na miłość. Wszechświat zaprasza Cię ponownie do poznania tego wspaniałego uczucia. Pozwól sobie na odkrywanie miłości i szczęścia… Czy wykonasz ten skok na głęboką wodę? Czy też nie? Zależy tylko od Ciebie i od tego, jak się czujesz. Jak zdecydujesz czy przyjmiesz kolejna szansę. Bez wątpienia jest niezwykle osobisty wybór, ale najpierw powinnaś/ eś pomyśleć o jednym istotnym aspekcie całej tej sprawy. Czy jesteś gotowy/wa? pozwól sobie…

Bo przecież na pewno wiele razy zdarzało Ci się najbardziej żałować nie tego, że popełniłaś błąd, ale raczej szansy, których nie wzięłaś/łeś pod uwagę i nie wykorzystałaś/łeś

Nowa miłość, może najlepsza z jej odmian… Światło przeznaczenia?
Niektórzy ludzie lubią porównywać jedną miłość z drugą. Nie porównuj. Często właśnie to robimy najczęściej – lubimy decydować o tym, który nasz krok był najlepszy, a który z perspektywy czasu możemy uznać za pomyłkę. Decydujemy o tym, które wydarzenia i sytuacja najbardziej nam pomogły w życiu, a które okazały się jedynie stratą czasu, wysiłku i energii. Zamiast obsesyjnie porównywać jedną miłość z drugą, dobrze jest zrozumieć najpierw, że każda z nich miała swój czas i swoją szansę. To była lekcja jaki /jaka jesteś naprawdę. Kiedy jednak wszystko zostanie dokładnie przeanalizowane, omówione i zrobione, to zazwyczaj brałaś/łeś po prostu bez wahania to, to życie chciało Ci zaoferować, nieprawdaż to twoje decyzje… .

Nie zmieniaj więc tego sposobu postępowania. Nie żałuj tego, co było kiedyś. Najlepiej będzie je po prostu zaakceptować i zrozumieć to, że najlepsze rzeczy dzieją się w teraźniejszości. Tu i teraz. To jest właśnie tu i teraz. To ten moment, kiedy Twój umysł zostanie ponownie otwarty, a Ty ponownie będziesz mieć okazję na bycie szczęśliwą/ szczęśliwym. Pozwól sobie dać kolejną szansę? Miłość o zmierzchu miłość dojrzała może okazać się naprawdę wspaniałym prezentem, a nawet stać się częścią Twojej nowej przyszłości. Twego szczęścia, odkrywania siebie na nowo.

.

Postrzeganie siebie jako osoby silnej, świadomej tego, że jesteś warta/warty dobrej, uczciwej miłości i postrzeganie swojej osobowości jako odważnej i bezpiecznej, pomoże Ci w pewnym uproszczeniu pozwolić sobie na lepszą, satysfakcjonującą miłość.
Jeśli znajdziesz kogoś , kto będzie w stanie Cię szanować i doceniać, to zaczniesz w pełni rozumieć to, w jaki sposób ta sytuacja korzystnie wpływa na Ciebie i Twoją osobowość. Na Twoje życie… Inaczej mówiąc będziecie rozwijać się na tej samej ścieżce ciesząc sie chwilą. To jest coś, co zawsze będzie warte tego wysiłku.

Nie można zapomnieć o tym, że ludzie ciągle się rozwijają. Nie ma przy tym żadnego znaczenia to, ile masz lat, ile Ci ich jeszcze pozostało, ani jakie doświadczenia do tej pory kształtowały Twoje życie. Świadoma, dojrzała, odważna, satysfakcjonująca miłość może wnieść nowe światło w Twoją codzienność i przekształcić ją w cudowny, kolejny etap życia bycia szczęśliwym i kochanym. Piękno jest w was
Miłość o zmierzchu- jest zawsze wyjątkowa, jest jak szelest porannych gwiazd , miej odwagę otwórz swoje serce na miłość Namaste Joanna

Scroll to Top