Miłość którą odbierasz jest równa miłości którą dajesz.

Przyjacielu wiele razy pisałam o prawie natury zawsze wracamy do źródła to co dajesz otrzymujesz od wszechświata to co wysyłasz wraca, to prawa natury proces dawania i otrzymywania .Nie możesz zatrzymać płynącej rzeki, nie dogonisz promieni słońca nie dogonisz wschodu ni zachodu nie dogonisz wiatru. nie dogonisz dnia a ni nocy, nurtu rzeki czy wodospadu, nie przelejesz oceanu ani morza w dołek to są prawa natury dającą nam doskonała harmonię przepływ…prawo natury TO ENERGIA która płynie by nakarmić ziemię i ubogacić Matka ziemia dba o nas daje na słońce swa mocą ogrzewało dając wzrost tym co posiejesz słowem i uczynkiem słońce deszcz woda przyroda jest darem i błogosławieństwem to jest dawanie życia i miłości radości wdzięczności tak samo nasze życie jest nurt rzeki poprzesz nasze dawanie nasze dusze kwitną w ogrodach wszechświata jeśli chcesz radości dawaj radość innym jeśli miłości jest tym co szukasz i dawaj innym co sam oczekujesz jeśli chcesz być bogatym daj innym bogactwo słowa by stali sie bogatsi dziel sie bogactwem swej duszy przebywając z tobą. naucz się w ciszy błogosławić innych , bądź świadomy to ty sam możesz kształtować swą rzeczywistość to ty jesteś twórcą swego arcydzieła życia. Przyjacielu , natura daje nam i zapewnia nasz duchowy rozwój doskonała harmonię. To ty sam kształtujesz swą rzeczywistość . Jeżeli pomagasz przyjaciołom bezinteresownie, w chwili potrzeby ktoś i do ciebie wyciągnie dłoń. karmiąc innych tym co dajesz karmisz swa duszę Pomagając obcemu na ulicy, możesz mieć pewność, że za jakiś czas ktoś i tobie pomoże. Już w dzieciństwie byłam przekonany o słuszności tego prawa. przyciągania Pamiętaj

Jeżeli będziesz dzielił się smutkiem i rezygnacją, zaliczysz kopniaka od życia. Jeśli natomiast oddasz światu swoją radość, miłość bezinteerasowną, zaangażowanie i entuzjazm, pojawią się w twym zyciu wspaniałe skarby, którymi wszechświat dzieli się z nielicznymi. prawo przciągania.

Co dajesz, to dostajesz…
Wielokrotnie w swoim życiu przekonałam się o słuszności tej prostej prawdy. Co ciekawe, bardzo często się zdarza, że doświadczam radość. wewnetrznej wdzięcznośći innych co daje mi skrzydła w czynieniu dobra, Przyjacielu właśnie te najprostsze rzeczy są najtrudniejsze do zrozumienia i zastosowania w życiu. potęga wdzięcznośći i milość nie zna granic, wielu ludzi kompletnie nie potrafi z nich korzystać. Zamiast tego doświadczają porażek i wielu przykrości; nie mają kontroli nad swoim życiem.

.

Nasze czyny wpływają na nasze życie pozostając w ciągłym obiegu. Dawanie tworzy pewną wartość, która może swobodnie krążyć po świecie i stymulować wzrost kolejnych wartości. pozwól sobie przyciągać do siebie nowe wartości.

Naucz się hojności. To powinna być jedna z naszych cech charakteru. Dzięki niej bowiem będziemy utrzymywać to co najlepsze.
Pamiętaj przyjacielu
Zanim zaczniesz przeklinać los, Boga czy innych ludzi – sprawdź siebie. Przetestuj własne postępowanie, sposób myślenia i wypowiedzi. Upewnij się, że to, co dajesz z siebie, jest dokładnie tym, co jesteś w stanie przyjąć.

Wiele negatywnych zdarzeń może mieć miejsce w twoim życiu. I z pewnością budzą one gniew i całą gamę negatywnych emocji. fulstraxcję Ale wiesz co? czy zdajesz sobie z tego sprawę że One przyciągają jeszcze więcej tego samego. Jeśli więc twoje życie nie wygląda tak, jakbyś tego chciał – w krocz na drogę poznania siebie zmień siebie. odnajdź drogę do siebie Niech to będzie pierwszy krok. twojej wewnętrnaj przemiany ten krok jest najważniejszy i niezbędny. Bez niego nic się nie zmieni. Nie wystrczy chcieć trzeba działać … moc w słabości sie doskonali .W trudnych chwilach nie jest łatwo o pozytywne nastawienie. Wiem to z doświadczenia. Ale to samo doświadczenie nauczyło mnie, że zmiana na lepsze zawsze zaczyna się w moim wnętrzu. w moim zyciu .
Poświęć kilka chwil na przeanalizowanie tego wszystkiego, co sam dajesz światu oraz innym ludziom, a nawet zwierzętom. Czy twoje dzieła są zgodne z tym, czego pragniesz od życia? Jeśli podejdziesz do tej kwestii sumiennie i zachowasz szczerość w sercu, z pewnością dostrzeżesz, co robisz źle.

Scroll to Top