Miłość i światło…

Większość z nas nie jest przyzwyczajona do łączenia modlitwy, medytacji z codziennym życiem. Przyjacielu , przyjaciółko moja, znajdź równowagę w swoim Sercu i Umyśle, Ciele i Duszy, Pragnieniu i Woli, w Rzeczywistości i prawdzie, Dobrze i Źle, Moc i Pokój, Wstyd i poczucie własnej wartości, Przyszły czas i Teraz, Myśl i Cisza, Miłość i przebaczenie  w równowadze znajdziesz spokój i cel. Miłość przychodzi do nas wtedy, kiedy sami jesteśmy miłością, Zrozum, w swojej bezsilności znajdziesz swoje potrzeby, które z kolei są paliwem dla twojej woli. Po cichu i powoli zaczynamy rozumieć, a nasze życie zaczyna się zmieniać, wszystko jest potrzebne.  Wszystko staje się inne. Wciąż słuchamy zaczynamy rozumieć co oznacza niech Twój Pokój, Miłość i Światło wibrują do najciemniejszych krańców wszechświata, aby ludzie objęci starą energią, kontrolowani przez strach i gniew, mogli znaleźć twoje światło, przemieniając swój ból w pokój i miłość. Przemieniając   Lęk i strach w zaufanie. Oczekiwanie w bezwarunkową miłość, a otrzymasz wszystko co zamierzasz mieć. To prawo w bezwarunkowym wypełnieniu miłości, wolności wyboru. Wsłuchaj się w nakazy duszy. Świadomie zmniejsz poziom ważności. pozwól sobie mieć, a Otrzymasz wszystko  czego dusza co sercem pragniesz.  To umysł nie pozwala nam do wsłuchania się w cisze, to on zamyka uszy duszy…   w uczucia duszy żyj i urzeczywistniaj   w myślach i działaniu   zwróć uwagę trzeba często powtarzać wszystko się udaje, a nie wszystko się uda, mów zawsze afirmację w czasie teraźniejszym a nie przyszłym    przyszłość nie zawsze stanie się teraźniejszości.   

Gdy słońce wstanie, nadejdzie światło i gdy zapadnie zmierzch, nadejdzie ciemność, więc postępujcie zgodnie z tym odpływem i przepływem taki jest rytm życia. W swojej ciemności świeć swoim światłem, abyś zobaczył drogę, wiedz, że twoje światło poprowadzi inne dusze, aby mogły iść swą drogą. 

Piękna dusza mądrze posadzi nasiona myśli w ogrodzie twego serca, pielęgnuj je, hoduj je, daj im życie i wiedz, że to sztuka i wyraz duszy tego kim naprawdę jesteś.  Troszcz się o piękno każdej roślinny, podlewaj, zasilaj, wzmacniaj, rozmawiaj … A zobaczysz  nie jeden cud w swoich oczach. A , z duszą ujrzysz  promienną radość słońca, zapach  kwiatów jak woń kadzideł, słychać dźwięk dzwonków  w ciszy głos przyrody słyszysz , szelest porannych gwiazd, na liściu gra na skrzypeczkach świerszczyk, biedronka odsłania kropeczki na szczęście siedząc na czworolistnej koniczynie się śmieje , wiewiórki się gonią po drzewach, sarenka skacze z zajączkiem, słońce  uśmiecha się w  diamentach porannych gwiazd rosy   wiatr niesie,  prześliczna melodię,  w raz śpiewem ptaków, koncertem ptasiego porannego chóru.  poniesie z echem melodie do tanga do walca… zatańczą ze mną duszo ma, zatańcz ze mną uśmiechnij się pozwól sobie zatańczyć  z ważką, motylem  z ptakami pozwól sobie na tę cudowna chwilę… tańcząc pośród wiosennych kwiatów, poczuć miłość bezwarunkowa wszechświata  poczuć  radość dziecka wewnętrznego w sobie… pozwól sobie  poczuj  niech To piękno obudzi się w tobie.. odzwierciedla się w Tobie w uśmiechu? W geście. W słowie.  w czynie … Co siejesz to zbierasz, co dajesz to otrzymujesz, co wysyłasz wraca, co widzisz w innych widzisz w sobie… Co słyszysz pozostaje w Tobie…   W obecnych czasach podprogowa przez media złe informacje siła zła chce osłabić w nas moc… chce pozyskać nasza naiwność by zniszczyć w nas piękno czerpmy siły z medytacji … z modlitwy …pozwól sobie usłyszeć   szelest porannych gwiazd głos bez słów, zadumę bez myśli, dźwięk bez natężenia, nie myśl tylko poczuj intuicje, często umysł płata nam figle, kiedy budzi się kontynuuje swój monolog pochłonięty jest swoimi myślami nie potrafimy się skupić… czasem bywają chwile zgody,  kiedy dusza śpiewa i umysł pozwala tobie wykorzystać wiosenny wietrzyk zamiaru, by ponieś żagiel duszy tam gdzie chcesz, nie myśl tylko intuicyjnie wychowaj. Odrzuć myśli o trudno dostępnych planów urzeczywistnienia ich. Nie ograniczaj się zmień swoje życie w święto, nie pozwól sobie mieć tylko pragnienia umysł tylko gada, a dusza czuje.   

 
Mało kto wie, że jesteś kochany, wartościowy, ważny, jesteś wystarczający, jesteś wszystkim, czym musisz być i więcej, wierz w swoją ścieżkę, pokornie spostrzegaj  swój cel i że wszechświat zawsze będzie miał dla ciebie coś lepszego wszechświat i pan przestworzy troszczy się o Ciebie Z perspektywy czasu nauczy Cię tego. Pozwól s począć to sercem, aby   zmniejszyć ważność  rzeczy  trzeba działać świadomie  Namaste Joanna 

Scroll to Top