miłość i przyjaźń

Budowanie związku. przyjaźni, relacji… to ciężka praca, to dialog, otwarcie się na siebie, zaufanie, co czyni cię szczęśliwym by nie być samotnym… jak wiele znaczą słowa przytul mnie… jestem z tobą… nie jesteś sam… pozwól sobie na szczęście… pozwól sobie na miłość… pozwól sobie być szczęśliwy z sobą… pozwól sobie otworzyć sie na radość życia … Pozwól sobie być sobą, a innym być innym.  W miłości lub w przyjaźni: przyjaciel zawsze będzie cię wspierał, o każdej porze dnia i nocy … wiesz, że zawsze możesz na niego liczyć nie tylko mówi ale wsłuchuje  drugą osobę. Jest zawsze w każdych okolicznościach do końca. nawet na odległość zawsze czyni że nie jesteś sam/sama, Czyni to słowem, uśmiechem wraz z promykiem słońca po prostu jest by osoba z która jesteś poczuła się bezpieczna i kochana – Co według Ciebie się kryje pod słowem „przyjaźń”, a co pod słowem „miłość”? Jak dokładnie możemy to wytłumaczyć? Czy przyjaźń to mocna więź między osobami? Czym różni się prawdziwa miłość od przyjaźni ? Czy istnieje przyjaźnie  mężczyzna z kobietą? 
Dla mnie przyjaźń to coś wielkiego. Coś, co nie zdarza się zbyt często. Przyjaźń to głębokie uczucie łączące dwoje ludzi. Przyjaciele zawsze mogą na sobie polegać, wiedzą o sobie z reguły wszystko, nie mają przed sobą sekretów ani tajemnic, radzą się siebie nawzajem.  Nie oczerniają się by się wybielić. Są lojalni wobec siebie.  Posiadać takiego przyjaciela to ogromny skarb. W przyjaźni w miłości  cud w cudzie widzi się tylko sercem co niewidoczne dla oczu. I tak właśnie jest z przyjacielem. Nie liczy się jego wygląd, ale wnętrze, dusza i charakter. Dla mnie jest to skarb cud w cudzie. . 
Najważniejszym, najwspanialszym czystym uczuciem w życiu każdego człowieka jest miłość. To ona dodaje nam skrzydeł, uskrzydla nasze dusze nigdy podcina skrzydeł … zawsze jest dla ciebie ważny, ważna, jeśli jest inaczej odpuść sobie nic na siłę. Wiesz czym jest miłość bezwarunkowa Nie podkreśla nikt swojej ważności każdy jest ważny, wspaniały, jedyny, niepowtarzalny, pielęgnujmy to sobie troszczmy sie o siebie. Jak ważne są słowa w samotności kiedy jesteś daleko ,, jesteś dla mnie ważny – ważna,, to nic nie kosztuje daje więcej niż ci się wydaje to nie jest osaczenie , to znak że zawsze czuwasz i jesteś, Stwórca obdarowuje nas każdego dnia bezwarunkowa miłością wschodem i zachodem słońca to jest jak  pokochanie i oddanie  siebie  dla miłości… daje nam wszystko powietrze, , radość życia , cieszymy się pięknem wszechświata, którego jesteśmy cząstką czerpiemy wszystko żywi nas i karmi ….. Myślę, że taka prawdziwa miłość zdarza się tylko raz w życiu i każdy z nas powinien na nią czekać. W każdym z nas nie powinna gasnąć iskierka nadziei, że taki ktoś się pojawi. Taki , taka która/ry pokocha cie takim jakim jesteś… Kiedy jest się zakochanym nie można opisać tego co się czuje. „Miłość jest jak fala: raz zbliża, raz oddala…

Scroll to Top