Medytacja jest kluczem przyciągania, pozytywne myślenie pomoże Ci odzyskać równowagę

Co zrobić by uporać się ze stresem? Naszą gonitwą Medytacja jest kluczem przyciągania, pozytywne myślenie pomoże Ci odzyskać równowagę

Czy próbowałeś z prawem przyciągania medytacji ?

Istnieje wiele korzyści za pomocą prawa przyciągania w swoim życiu. Zobacz siebie w niej. Kiedy widzisz siebie w środku sceny, na której chcesz wystąpić, zobacz o ile wiele więcej i bardziej jesteś wydajny. Wyobraź siebie w tym szczególnym nastroju;–kiedy otacza Cię ta okoliczność,- kiedy chcesz występować, że tego dnia jesteś pełny energii,-nakręcasz się chcesz wypaść jak najlepiej,- szykujesz się jak by było to celem i twym marzeniem.

Zobacz ile pozytywnych emocji budzi się w Tobie,

a  niekiedy  czujesz  strach bo  brak wiary w siebie,uwierzysz w siebie. Medytacja i afirmacja pomoże ci odnaleźć równowagę w podjętych próbach.

Opracuj swój system działań, intensywność i żywotność, działanie i motywacja. Upewnij się i pamiętaj, że jasny umysł ma zdolność koncentracji,skup się i uwierz w siebie.Zobacz jakie są twe uczucia i pragnienia. Kieruj się czystą intencją. Nie możesz mieć żadnych wątpliwości lub niejasności co do tego, co chcesz manifestować,czym chcesz żyć i jak żyć.

Spójrz życie jest postrzegane przez wszystkie zmysły. Energia podąża za myślą.

Pozytywne myślenie pomoże Ci odzyskać równowagę.
Twój umysł, przed rozpoczęciem tej medytacji potrzebuje słów by zapalić w Tobie iskrę do działania, może zrób plan przeczytaj jakąś myśl  z moich pereł na mym blogu, może jest to czas by pomyśleć o sobie w tym zabieganiu przed świątecznym. Może warto  znaleźć czas dla siebie, czas na medytacje, relaks, masaż pomyśl o sobie, uwierz w siebie, zatrzymaj się pracuj oddechem. Pamiętaj czas ucieka zmarnowane chwile nie wrócą. Czas masz podarowany, czas by śpiewać by tańczyć.

Motywacja ,wdzięczność, jasny umysł ma zdolność koncentracji i działania.

Pamiętaj że pragnienia i Twoją intencją sprawia, że jesteś skupiony, że nie może być żadnych wątpliwości lub niejasności co do tego, co chcesz manifestować.czy żyjesz w zgodzie z samym sobą. Nie masz być kopią, oglądamy różne filmy zobacz sam ,czy nie mają negatywnego wpływu na ciebie. może rozpraszasz się czymś innym , co ma negatywny wpływ na Ciebie nad czym w ogóle nie pracujesz. Często osoby,pojawiające się w codzienności mogą mieć różny wpływ na Ciebie pozytywny ale i też negatywny.

Nie patrz co powiedzą inni wybieraj to co najlepsze dla Ciebie.

Częste Rozmowy, doping, uśmiechając się, dobre słowo, gest uczynek . Bądź sobą poczuj ruch w swoim ciele,bicie serca jest jak zegar znajdź czas by być szczęśliwym, jesteś niepowtarzalny.
W moim życiu, jeśli chcąc przyciągnąć coś lub kogoś, ćwiczę tę medytację codziennie, im więcej zrobisz , tym więcej dostaniesz.im więcej zrobisz kroków do przodu tym bliżej będziesz celu… spróbuj warto..

Scroll to Top