Meditation. Medytacja to rozmowa duszy ze stwórcą,

Meditation. Medytacja to rozmowa duszy ze stwórcą,
pozwala  duszy na uaktywnienie się i poznanie swojej misji.
to przebudzenie możesz rozpocząć swoją misję uzdrawiania siebie .

Więc jeśli chcesz wykonać tę medytację, zostań ze mną, a powiem ci jak możesz to zrobić.
W miejscu medytacji usiądź i zamknij oczy. Możesz też słuchać muzyki którą lubisz by się wyciszyć. Połóż się wygonie lub usiądź…odpręż się i wycisz.

1.Weź trzy głębokie oddechy.

Przy każdym przyjęciu oddechu bierzesz światło poprzez swoją czakrę korony (umieszczoną na czubku głowy) i wchłaniasz ją do swojego ciała. pozwól by to światło dotarło do wszystkich komórek Twego organizmu wszędzie gdzie czujesz napięcie oraz dyskomfort wprowadź czystą energie światła i miłości. Pomyśl
że z  każdym wydechem oddajesz negatywne energie przez czakrę podstawy (u podstawy kręgosłupa) i do Ziemi. W ten sposób zrobisz coś wspaniałego dla siebie oczyszczając się medytuj…
2. Następnie otworzysz lewą dłoń i położysz ją na lewym udzie.

Połóż prawą rękę tuż pod pępkiem kciukiem dotykając dolnej części pępka.

Jeśli w którymkolwiek momencie od tego momentu zaczniesz odczuwać negatywne energie, wykonaj krok /1 krok ponownie/, aby je usunąć, zanim wrócisz do kroku, który osiągnąłeś.
–3.Pozwól światłu twej wiary i miłości aby aktywować energię która jest w tobie uśpiona. Czuwaj świadomie medytuj światło  powtarzaj ty dasz mi pokój serca z każdym oddechem

energia dostanie się do twojego ciała poprzez twoją lewą dłoń, a przy każdym wydechu energia przejdzie przez twoje ramiona i ramiona do prawej ręki, gdzie wejdzie do centrum energetycznego, na którym spocznie.

Zajmie to kilka minut, więc kontynuuj aż poczujesz, że osiągnąłeś szczyt intensywności w centrum energii.

-4.Ten następny krok jest bardzo delikatny.

Powoli przesuwaj prawą rękę dookoła o szerokość dłoni, tak aby twój palec w kształcie palca spoczywał tuż nad pępkiem, a kciuk spoczywa na dnie żeber na przeponie.

Wezwij swoich duchowych przewodników, aby aktywowali to centrum energetyczne, używając tej samej techniki co Krok 3. Może to potrwać nieco dłużej, ale uczucie jest podobne.

– 5. Ostatnim krokiem jest przesunięcie prawej dłoni, tak aby spoczywała ona na prawym udzie, odzwierciedlając twoją lewą rękę.

Poproś swoich przewodników duchowych, aby uspokoili swoją energię i potwierdzili aktywację.

Jeśli odniosłeś sukces, poczujesz, jak energie przesiąkają w górę z aktywowanych centrów energii i kręgosłupa.

Kiedy nie możesz już czuć tych energii, one się uspokoiły i możesz wyjść z medytacji

Scroll to Top