Kiedy kogoś kochasz, myślisz o nim. Jest jak oddychanie,robisz to bez kontroli robisz to cały czas. Pokochaj siebie,oddychaj miłościa i pokojem które jest w twoim sercu…lekarstwo znajdziesz na moim blogu.

Z mojego doświadczenia wynika, że spokojny oddech jest najbardziej skuteczną metodą uzdrawiania, usuwania lęku i chorób z przeszłości i dostęp do najgłębszych poziomów naszego bytu. Czemu? Ponieważ oddech i duch są w dużym stopniu – i nierozerwalnie są podłączone. Nasza emocjonalna historia jest podłączona do naszego oddechu. Nasza świadomość rozszerza się z każdym oddechem, a nasze ciała są ładowane przez oddech. W skrócie, oddech jest bramą do naszej pełni życia bożego w nas. Spokojne oddychanie może rozpuścić stare urazy, które wprowadzają nas w stan miłości i otworzyć bramę naszej kreatywności.
Oddech jest nieodłączną częścią życia. Kiedy oddychamy, wdychając napełniamy się świeżym tlenem,  nasze komórki potrzebują odnowy,  a wydychamy dwutlenek węgla, tak aby nie był i nie zalegał w naszej krwi. W ten sam sposób możemy również użyć oddech, aby odświeżyć i uzupełnić naszego ducha i duszę.
Spokojne podejście do oddychania może wymagać pewnego wysiłku na początku, ale z biegiem czasu możemy dokonać świadomego wyboru spokojny oddech może stać się naszym codziennym nawykiem. To są moje afirmacje;-
1. Weź głęboki wdech przez nos, a psychicznie recytuje słowa:
Jestem istotą boską.-wdycham miłość wydycham pokój…
2. Zatrzymaj oddech na kilka sekund (nie dłużej niż jest wygodne dla Ciebie) i skupić się na pozytywnej myśli, lub Twoim celu, który chcesz osiągnąć. Niektóre przykłady są następujące:
wdech; wszystko jest w porządku!
Z całą pewnością mogę to zrobić!
Jestem pełna spokoju i pełna miłości
3. Wydech powoli psychicznie recytuje słowa: na całą
ludzkość puszczam płomień miłości, który jest we mnie na moich blizkich i tych których dzisiaj spotkam.
Zapraszamy do wypróbowania tego prostego, ale potężny sposobu dostrojenia się do  twojej prawdziwej boskiej natury i nieskończonej energii życiowej. Za pomocą tej techniki oddychaniu tyle razy, ile chcesz w dowolnym czasie w ciągu dnia, co sprawia, że lepiej będziesz funkcjonować. Joanna

 

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top