Jestem dziś wdzięczna za kolejny rok życia

Jestem dziś wdzięczna za kolejny rok życia

Wszystko zaczęło się tutaj od waszego ślubu moi kochani rodzice. Od waszych planów, trudów i wyrzeczeń. W ten piękny dzień mych kolejnych urodzin dziękuję wam z życie. Wdzięczność jest najpiękniejszym kwiatem, które mam w sercu. Dziękuję, że dzięki wam mogę dzielić się swoimi perłami życia które  są jak róże  doświadczeń które sobie cenie.  Niewiele dzieliło mnie od stanu jedności mej duszy i umysłu jasności bez słów wiedzy bez wiary, pewności bez wahania.  Dusza nasza czasem patrzy co robi nasz nieokiełznany umysł. pozwoliłam  sobie na  chwile zgody duszy i umysłu. Radość zamieszkała w moim sercu wraz z wiarą, me serce jest pełne wdzięczności.

Przyjacielu, moja droga przyjaciółko wykorzystaj wiatr- zamiaru, słońce- wiary, by Twój żagiel życia poniósł Cię tam gdzie chcesz.  Każdy z nas jest wyjątkowy, wyjątkowa.

Życie mamy  tylko jedno które  przemija. Wszystkie możliwości mogą przepaść. jeśli  ty sam/ma  nie decydujesz.

Czy pozwolisz sobie mieć – to będziesz miał/ła ..

Jak  pozwolisz sobie być-  to będziesz.

Pozwól sobie- być sobą,

Pozwól sobie takim być – według Twego zamiaru. Wszytko ma swój początek w Twych myślach. Każdy z nas na w sobie unikalne zdolności. Ciało i dusza i umysł musi stworzyć unikalną  niepowtarzalną harmonię. 

Mój  kochany synu, bracie moi  przyjaciele. Dziękuję że jesteście każdemu z osobna.  Czytacie moje refleksje po codziennej medytacji . Pragnę urzeczywistnić  swój zamiar i wydać książki wiem,wiem że jeszcze przede mną droga do pokonania z wami jest łatwiej, czuje jak  mnie duchowo wspieracie moje kochane siostry-za mnie się modlą  i za to jestem wam wdzięczna. Tak bardzo pragnę by moje słowa

były siłą dla was  w przezwyciężaniu trudności  aby myślą być świadomym swej wiary że Bóg każdemu z nad dał pokłady bożej mocy i łaski które są w nas . Tylko jest jedno-  Twój i mój, Jej, Jego  wybór. Każdy z nas na swoją ścieżkę. Nasza- świadomość. Nasze- teraz…Nasz – dziś, bezustanna praca nad sobą by osiągnąć jedność duszy umysłu i ciała. Dziękuję jeszcze raz, że jesteście  dziękuję za tysiące słów wdzięczności dla takich chwil warto żyć. Dalej będę pomagać , bo taka już jestem i dzielić się sercem.

Scroll to Top