Jedynym rozsądnym wyborem jest bycie sobą…

Świecie daj mi siebie, kiedy chcesz coś uzyskać od świata nie zmuszaj nikogo by coś ci dał. Bądźmy ze sobą wyjątkowi. Zaangażujmy się w tworzenie obfitości, intymności.
Po co nadawać naszą moc w próżnie , przyzwyczajeniom, obyczajom
Im bardziej ktoś jest świadomy i bardziej świadomy, tym bardziej ma więcej mocy do wyboru. Świadoma osoba wie, że w każdej chwili możemy dokonywać nowych wyborów. że nikt nie mają nad nami żadnej władzy. Dlatego nie oddają swojej mocy w próżnię .

Ludzie o wysokiej świadomości mają więcej opcji relacji. Medytują Biorą pełną odpowiedzialność za swoje wybory i oczekują, że inni zrobią to samo. rezygnują z zamiaru otrzymywania zastępując zamiarem dawania i otrzymali to z czego zrezygnowali.

Dbają o swoja przestrzeń Obfitość i intymności
Obfitość intymności dotyczy twojego połączenia ze wszystkim, co istnieje. Ta obfitość może objawiać się głębokim związkiem z jedną inną osobą, ale najprawdopodobniej objawi się jako ścieżka z wieloma zwrotami akcji lekcji życia obejmującymi relacje z różnymi ludźmi. .

Nie skupiaj się tak bardzo na próbie głębokiej intymności z jakąś konkretną osobą. Ryzykujesz zastąpienie przywiązania i uzależnienia bezwarunkową miłością i związkiem. Zamiast tego skup się na byciu intymnym z samym sobą i samym życiem. Uświadom sobie, że jesteś już blisko związany ze wszystkimi. Nie ma lodu do złamania. Wszyscy jesteśmy częścią tej samej całości częścią wszechświata.

Jeśli utrzymasz głęboką, intymną więź ze sobą i całym życiem, twoje ludzkie relacje to odzwierciedlą. Twój świat zatroszczy sie o Ciebie. znajdziesz tę cząstkę Przyciągniesz nowych bliskich partnerów przy niewielkim lub żadnym wysiłku, ponieważ nie będziesz się im opierał ani ich nie oznaczał. Po prostu im na to pozwolisz. trudno jest ludziom nie chcieć odnosić się do tych, którzy w pełni i całkowicie akceptują ich takimi, jakimi są. Pozwól sobie być sobą a innym być innym

Jedynym rozsądnym wyborem jest bycie sobą…

Scroll to Top