Jak obrać drogę do odnalezienia siebie ?

W poszukiwaniu drogi siebie. Jak obrać drogę do odnalezienia siebie ?Jak wymagać od Siebie By radzić sobie z przeszkodami w życiu. Musisz dotrzeć do źródła Twoich problemów. Czym jest zaufanie. Zmianę zaczynasz od Siebie. Pomimo odczuwania lęku nie rezygnuj z działania i zmiany. Kluczowe jest to, że ostateczną decyzję podejmujesz Ty, w odnalezieniu prawdziwego skarbu w postaci prawdziwego Ciebie. W poszukiwaniu siebie to świadoma Droga do domu kiedy staniemy przed lustrem, dobrze jest spojrzeć sobie w oczy i powiedzieć: do lustra „Tak, to ja tak to ty widzisz mnie inaczej jak ja siebie. Może nie najpiękniejsza. Nie najmądrzejsza. Nie perfekcyjna. Po prostu jestem sobą tu i teraz. Pora znów znów zacząć wszystko od nowa. Rób to, co kochasz.

Zastanów się przez chwilę czy praca, którą wykonujesz, sprawia Ci radość. Czy gdybyś miał możliwość pójścia na studia jeszcze raz, wybrałbyś ten sam kierunek? Czy gdyby nie istniały pieniądze, dalej wykonywałbyś swoją pracę? Gdy myślisz o wymarzonym życiu, jaki obraz rysuje Ci się przed oczami? Czy chociaż trochę pokrywa się z Twoją rzeczywistością?

Znam wiele osób, które nie robią tego, co kochają, bo twierdzą, że rynek jest już wystarczająco przesycony: fotografami, trenerami, pisarzami, fryzjerami, makijażystami. I oczywiście jest to prawda, ale czy to aby na pewno wystarczający powód, żeby zrezygnować z własnych pasji i marzeń? Czy nie jest to przypadkiem kolejna wymówka? Ucieczka przed zmianą, strach przed podjęciem ryzyka? Jestem przekonana, że każdy z nas został obdarzony jakimiś talentami. Sekret polega na tym, że jedni są ich świadomi, a inni muszą je jeszcze odkryć. Jedni wykorzystują te dary w 100%, a inni nie potrafią lub nie chcą ich wykorzystać. Spójrz na siebie oczami innych,ludzi przedmiotów co czujesz co widzisz wszystko co cie otacza na ciebie patrzy inaczej…

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top